Peking – Baodingi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Baoding on Pekingile suhteliselt lähedal. Praegu sõidab Pekingi ja Baodingi vahel 42 paari kiirronge ja 25 paari tavalisi ronge. Valikuvõimalusi on rohkem kui küll.

Kiirrongiga sõites on reisi kestus vaid umbes 1 tund, samas kui tavarongiga sõites kulub see kaks korda kauem.

Peking-Baodingi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 150 kilomeetrit (93 miili)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam, Baodingi idaraudteejaam
  • Kestus: u. 40-50 minutit

Pekingi–Baodingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 21. mail 2020)



Rongi number

Lahkumine

Saabumine

Kestus

G6737

05:34

06:15

41 min

G67

12:13

12:54

Hiina sodiaagimärk 2014

41 min

G665

16:00

16:48

48 min

G8953

21:17

21:58

41 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetkede rongipiletite teenuse kaudu .

Kiirrongide sõiduplaanid Baodingist Pekingisse

(Värskendatud 21. mail 2020)

Rongi number

Lahkumine

Saabumine

Kestus

G6708

06:41

07:22

41 min

G562

11:51

12:32

41 min

D6658

16:15

18:28

2 h 13 min

G674

22:27

23:09

42 min

Pekingi–Baodingi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass

Esimene klass

Teine klass

201,5 ¥ (29 dollarit)

101,5 ¥ (15 dollarit)

63,5 ¥ (9 dollarit)

Peking-Baoding normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam, Baodingi raudteejaam
  • Kestus: 1½-3 tundi

Pekingi–Baodingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 21. mail 2020)

Rongi number

Lahkumine

Saabumine

Kestus

K7725

2014 hiina uusaasta loom

05:00

07:13

2 h 13 min

T145

12:37

14:07

1 h 30 min

Y511

18:39

20:26

1 h 47 min

T289

22:00

23:20

1 h 20 min

Pange tähele: ajakava on ainult teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Baodingi ja Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 21. mail 2020)

Rongi number

Lahkumine

Saabumine

Kestus

K118

03:29

05:10

1 h 41 min

rottide sodiaagi silmapaistvad isiksused

T168

11:18

13:05

1 h 47 min

Z70

18:59

20:22

1 h 23 min

K7726

22:07

23:49

1 h 42 min

Pekingi–Baodingi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht

Kõva magaja

Kõva iste

104,5 ¥ (15 dollarit)

69,5 ¥ (10 dollarit)

23,5 ¥ (4 dollarit)