Pekingi-Changchuni rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi ja Changchuni vahel sõidab üle 24 rongipaari. Nende hulgas on 10 paari kiirronge, mis võtavad kogu reisi jaoks 5–7,5 tundi. Ülejäänud on normaalkiirusega rongid, sealhulgas öörongid, mis sõidavad 8–14 tundi.

Peking-Changchuni kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1001–1164 kilomeetrit (622–723 miili)
  • Terminalid: Pekingi raudteejaam , Pekingi lõunaraudteejaam , Changchuni raudteejaam, Changchuni lääneraudteejaam
  • Kestus: 5-7½ tundi
  • Peamised peatused: Qinhuangdao, Jinzhou, Shanhaiguan, Shenyang, Tangshan

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Changchuni

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D29 06:34 13:13 6 h 39 min
G237 14:30 19:42 5 h 12 min
D23 15:33 22:10 6 h 37 min
G239 viis õhtul 21:59 4 h 59 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge ajakohaste sõiduplaanidega Pekingist Changchuni .



Changchuni ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D24 07:46 14:14 6 h 28 min
G240 11:30 16:29 4 h 59 min
D22 16:00 22:12 6 h 12 min
G384 16:45 22:53 6 h 8 min

Pekingi–Changchuni kiirrongipiletite hinnad

Rongi tüüp Äriklass Kõrgem klass Esimene klass Teine klass
G Rong 1363,5 ¥ (196 dollarit) 812,5 ¥ (118 dollarit) 708,5 ¥ (103 $) 433 ¥ (63 dollarit)
D Rong - - 426 ¥ (62 dollarit) 265,5 ¥ (39 dollarit)

Peking-Changchun tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi raudteejaam , Changchuni raudteejaam
  • Kestus: 8-14 tundi
  • Peamised peatused: Qinhuangdao, Jinzhou, Shanhaiguan, Shenyang, Tangshan

Pekingi–Changchuni tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z157 05:58 14:55 8 h 57 min
K1023 16:23 06:18 13 h 55 min
Z61 22:10 06:35 8 h 25 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge ajakohaste sõiduplaanidega Pekingist Changchuni .

Changchunist Pekingisse sõitvate tavaliste rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T298 00:06 11:23 11 h 17 min
Z62 21:58 06:08 8 h 10 min
Z118 23:46 08:36 8 h 50 min

Pekingi–Changchuni tavakiirusega rongipiletite hinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
773 ¥ (112 dollarit) 386 ¥ (56 dollarit) 248 ¥ (36 dollarit) 128,5 ¥ (19 $)

Lennud Peking–Changchun vs rongid

Lennud Pekingi ja Changchuni vahel kestavad 1–2 tundi. Lennupilet on aga kallim kui rongipilet. Samuti võib teie lend ilmastikuolude ja lennujuhtimise tõttu hilineda.

Lisaks on enamik lennujaamad asuvad kesklinnast kaugemal kui raudteejaamad. Nii et kui arvestada kokku lennujaama/lennujaama sõiduaeg ja pardalemineku aeg, on kiirrongis ja lennul kulunud aja vahel väike erinevus.

Kui soovite veeta rohkem aega vaatamisväärsustega tutvudes või äriasjus, kaaluge ööbimisega magamisronge. Need rongid võimaldavad teil säästa hotellitoa kulusid ja et teil oleks päeva jooksul rohkem aega.