Peking – Chengdu rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Mõlemad Pekingi ja Chengdu vahel kiirrongid ja regulaarsed öörongid on teenistuses. Pekingi lääneraudteejaama ja Chengdu idaraudteejaama vahel sõidab 4 kiirrongi, mille sõiduaeg on 8–10 tundi. Regulaarsed öörongid võtavad Pekingi lääneraudteejaama ja Chengdu raudteejaama vahel umbes 30 tundi.

Pekingi – Chengdu kiirrongide teise klassi pilet maksab 115 USA dollarit. Magamiskoha piletid öörongides on 72–114 USA dollarit pileti kohta.

Peking – Chengdu kiirrong

Pekingi Chengdu kiirraudtee kaart, Hiina kuulrong



Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Chengdusse

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Hiina sodiaagi loom 1997
Rong nr. Dep. Arr. Kestus
G89 06:53 14:38 7 h 45 min
G571 09:22 18:54 9 h 32 min
G307 09:38 19:36 9 h 58 min
G349 15:13 22:58 7 h 45 min

Lisateabe vaatamiseks klõpsake Pekingi rongide sõiduplaanid

Chengdu–Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Rong nr. Dep. Arr. Kestus
G350 07:00 14:46 7 h 46 min
G574 09:55 19:53 9 h 58 min
G308 10:42 20:38 9 h 56 min
G90 15:02 22:52 7 h 50 min

Klõpsake, et näha rohkem Chengdu rongide sõiduplaane.

Peking – Chengdu kiirrongi pileti hind

Äriklass Esimene klass Teine klass
2417 CNY (356 USA dollarit) 1246 CNY (183 USA dollarit) 778,5 CNY (115 USA dollarit)

teine ​​klass Pekingi-Chengdu kiirrongil

Peking – Chengdu öörong

  • Kaugus: 2100–2200 kilomeetrit (1302–1364 miili)
  • Rongide arv: 1 T-rong (kiirrong), 3 K-rongi (kiirrong)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam, Chengdu raudteejaam
  • Kestus: 28 kuni 33,5 tundi

Pekingist Chengdu ööbimise rongide sõiduplaanid

Allpool olevad sõiduplaanid on ainult viitamiseks. Pekingist Chengdusse suunduvate ajakohaste ajakavade kontrollimiseks ja tagasisõidu rongide sõiduplaanide vaatamiseks kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingukasti või klõpsake siin .

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Rong nr. Dep. Arr. Kestus
K817 08:01 12: 30 + 1 28 h 29 min
k117 11:36 17: 03+ 1 29 h 27 min
T7 16:40 20:36 +1 27 h 56 min
K1363 22:06 07: 37 + 2 33 h 31 min

Chengdust Pekingi ööbimise rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Rong nr. Dep. Arr. Kestus
T8 08:40 12: 31 + 1 27h 51 min
K818 19:10 21.06 + 1 25h 56 min
K1364 19:57 05:42 +2 27 h 56 min
K 118 23:59 05: 10 + 2 29 h 11 min

Peking – Chengdu ööbimise rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
114 USA dollarit (772 CNY) 72 USA dollarit (493 CNY) 38 USA dollarit (259 CNY)

Lapsepilet: magamispiletite puhul on lapsepilet umbes 75% täishinnast. Kõva istme puhul on lapsepilet pool täishinnast.

Millist rongi valida?

Kiirrong vs tavaline öörong

1. Reisi aeg

Pekingi ja Chengdu vahel on kiirrongid palju kiiremad kui tavalised öörongid. Kiirrongidega sõitmine säästab teel palju rohkem aega.

2. Rajatised

Kiirrongide rajatised on uuemad, kaasaegsemad ja täiustatud kui tavalistel öörongidel.

Rajatised kiirrongidel

3. Transport raudteejaamadest

Pekingis on Pekingi ja Chengdu vahelistel kiirrongidel sama lõpp-peatus, mis tavalistel öörongidel: Pekingi lääneraudteejaam.

Chengdus lõpevad Peking-Chengdu kuulrongid Chengdu East raudteejaamas, mis on kesklinnast kaugel, kuid on mugavalt ühendatud Chengdu metrooliinide 2 ja 7 liiniga.

Pekingi-Chengdu öörongid saabuvad Chengdu raudteejaama, mis asub kesklinnas ja kuhu pääseb Chengdu metrooliinidega 1 ja 7.

4. Öörongi pilet on odavam kui kiirrongi pilet

Kõva magaja (72 USA dollarit pileti kohta) tavalistes ööbimisrongides on odavam kui teise klassi (115 USA dollarit pileti kohta) kiirrongides, mis on hea valik soodsa hinnaga reisijatele.

Muud näpunäited

1).

2. Tavaliste öörongide jaoks on rongid T7/T8 kiireimad. Ja selle rongipaari piletihinnad on kõige odavamad.

Pekingist Chengdu, rong vs lennuk

Lennuk on palju kiirem kui rong

Lend Pekingist Chengdusse on palju kiiremini kui kiirrongiga sõitmine, isegi kui see sisaldab aega lennujaamadesse/lennujaamast reisimiseks ja lennujaama pardaleminekuks. Lennu kestus Pekingist Chengdusse on 3 tundi. Samal ajal kui kiireim rong kestab 7 tundi 45 minutit.

Öörongipilet on odavam kui lennupilet

Tavaline ööbimise rongipilet on kõigi Pekingi ja Chengdu vahelise transpordivõimaluste seas odavaim. Kuid see võtab ka kõige kauem aega. Kui sõidate öörongiga nende kahe linna vahel, on soovitatav kasutada magamisklassi (pehme magaja ja kõva magaja).

Lennupiletid on konkurentsivõimelisemad kui kiirrongipileti hind

Turistiklassi pilet lennukile Pekingist Chengdusse on umbes sama hind esimese klassi piletina kiirrongides. Kui aga lennupiletid on soodsad, võib lennupilet olla odavam kui kiirrongi teise klassi pilet.

Rong on täpsem

Rongid on vähem mõjutatud ilmast, seega on nad täpsemad kui lennukid. Siin on suur hilinemise tõenäosus kui lennul on halb ilm. Seevastu rongid, eriti kiirrongid, on graafikus ja 99% õigel ajal.

Rongiga on mugavam ja lõbusam reisida

Rongides on istmed tavaliselt avaram kui lennukites. Ja rongireisi tehes saate jalgu sirutada. Rongid pakuvad ka rohkem aknavaateid kohalikele eludele.

Pekingi ja Chengdu vahel rongiga reisides on rongiga sõitmine lõbusam . Saate oma mobiiltelefoniga Internetis surfata. Kuid lennukis peate kiiresti lendama lennurežiimi.

seotud artiklid