Peking – Datongi kiirrong

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Datong on kuulus turismilinn Põhja-Hiinas. Pekingist Datongi raudtee on väga populaarne. Kiire teenus Pekingi ja Datongi vahel on nüüd saadaval ja reisiaeg on umbes 2 tundi. Kiirrongid Pekingist Datongisse lõpevad Qinghe või Pekingi põhjajaamas Pekingis ja Datongi lõunajaamas Datongis.

Pealegi liiguvad Pekingi ja Datongi vahel endiselt normaalkiirusega rongid, mille sõiduaeg on umbes 6 tundi. Enamik neist on öörongid, mis väljuvad öösel ja saabuvad varahommikul. Kui sõidate rongiga Pekingi ja Datongi vahel, on soovitatav kasutada kõva ja pehmet magamiskohta.

Kiired faktid

Peking – Datongi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2501 06:40 09:02 2 h 22 min
G2505 08:40 11:00 2 h 20 min
G2507 10:02 12:07 2 h 5 min
G2513 14:22 16:28 2 h 6 min
G2515 15:07 17:35 2 h 28 min
G2521 18:24 20:43 2 h 19 min
G2523 19:54 21:59 2 h 5 min

*Kiirrongid Pekingist Datongi väljuvad Pekingi põhja- ehk Qinghe raudteejaamadest ja lõpevad Datongi lõunaraudteejaamas. Piletid Pekingi põhjajaamast on veidi kallimad kui Qinghe jaamast. Vaadake Pekingi ja Datongi kiirrongide täielikke sõiduplaane.

Datong – Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2502 07:06 09:10 2 h 4 min
G2506 09:23 11:35 2 h 12 min
G2510 11:20 13:32 2 h 12 min
G2512 12:28 14:31 2 h 3 min
G2518 17:05 18:47 1 h 42 min
G2520 18:07 20:08 2 h 1 min
G2524 21:03 23:06 2 h 3 min

* Datongi kiirrongid Pekingisse väljuvad Datongi raudteejaamast ja lõpevad Qinghe või Pekingi põhjaraudteejaamades. Vaadake täielikku Datongi ja Pekingi kiirrongi sõiduplaani.

Peking – Datongi kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
52 USA dollarit (355 CNY) 34 USA dollarit (230 CNY) 19 USA dollarit (128 CNY)

Datong – Pekingi regulaarrongid

Peking – Datongi rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K55 02:48 08:57 6 h 9 min
K961 02:54 09:08 6 h 14 min
K711 03:36 09:35 5 h 59 min
K263 09:25 15:55 6 h 30 min
K395 10:51 16:59 6 h 08 min
Z283 11:07 17:07 6 h
K1177 13:30 20:01 6 h 31 min
K615 15:00 21:29 6 h 29 min
1133 15:30 22:23 6 h 53 min
K573 20:37 02:41 järgmisel päeval 6 h 4 min
K41 20:45 02:55 järgmisel päeval 6 h 10 min
Z179 20:06 03:12 järgmisel päeval 6 h 6 min
K597 21:32 03:34 järgmisel päeval 6 h 6 min
K89 22:17 04:19 järgmisel päeval 6 h 2 min
Z317 22:50 04:54 järgmisel päeval 6 h 4 min
K695 23:32 06:05 järgmisel päeval 6 h 33 min
K885 23:43 05:48 järgmisel päeval 6 h 5 min

Peking – Datongi regulaarsed rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

suvepalee pekingi tunnid
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K90 01:39 07:25 5 h 46 min
K264 01:57 08:21 6 h 24 min
K574 03:03 08:58 5 h 55 min
K396 03:31 09:49 6 h 18 min
Z180 03:55 09:55 6 h
K1178 04:34 12:15 7 h 41 min
K886 05:04 11:30 6 h 26 min
K616 07:16 13:40 6 h 24 min
K712 07:56 13:55 5 h 59 min
1134 08:05 14:22 6 h 17 min
Z284 12:39 18:31 5 h 52 min
K42 13:26 19:39 6 h 13 min
Z318 15:38 21:50 6 h 12 min
K696 16:30 22:35 6 h 5 min
K962 22:13 04:37 järgmisel päeval 6 h 24 min
K56 22:27 04:27 järgmisel päeval 6 h
K598 23:03 04:54 järgmisel päeval 5 h 51 min

Peking – Datongi tavarongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
27 USA dollarit (189 CNY) 17 USA dollarit (120 CNY) 8 USA dollarit (53,5 CNY)

Kiirrong vs tavarongid

1. Pekingis väljuvad või lõpevad kiirrongid Pekingi põhjaraudteejaamas või Qinghe raudteejaamas, mis on erinevad jaamad Pekingi lääne- ja lõunaosa enimkasutatavatest kiirrongijaamadest. Datongis väljuvad või lõpevad kiirrongid Datongi lõunaraudteejaamas, mis on vastvalminud kiirrongijaam, mis asub kesklinnast kaugel.

2. Kõik tavarongid lõpevad mõlema linna keskses asukohas asuvates rongijaamades.

3. Kiirrongid on kiiremad ja mugavamad.

4. Kiirrongipiletite hinnad on kõrgemad kui tavaliste rongipiletite hinnad.

5. Ööpäevased regulaarrongid nagu K89, K695, K885 Pekingist Datongi; ja rongid K962, K56, K598 Datongist Pekingisse võivad säästa päevasel ajal vaatamisväärsustega tutvumiseks kuluvat aega ja hotelliarvet.

seotud artiklid