Peking-Fuzhou rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Pekingi ja Fuzhou vahel seitse paari kiirronge. Nende kahe linna vahel sõidab ainult üks paar tavakiirusega ronge ja Hiina Raudtee kohandab ajakava sageli. Üldjuhul tehakse uus sõiduplaan teatavaks 15 päeva pärast.

Peking-Fuzhou kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1808 kilomeetrit (1123 miili)
  • Terminalid: Pekingi lõunaraudteejaam, Fuzhou raudteejaam
  • Kestus: 8-12½ tundi
  • Peamised peatused: Tianjin, Xuzhou, Hefei, Huangshan

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Fuzhousse

(Värskendatud 14. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G55 08:10 18:57 10 h 47 min
G27 09:45 17:35 7 h 50 min
G325 12:05 20:56 8 h 51 min
G303 12:30 21:44 9 h 14 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Fuzhou–Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 14. aprillil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G302 07:01 16:33 9 h 32 min
G56 07:52 18:53 11 h 1 min
G28 09:52 17:53 8 h 1 min
G324 10:57 20:13 9 h 16 min

Pekingi–Fuzhou kiirrongi piletihinnad

Esimene klass Teine klass
¥ ($) ¥ ($)

Peking-Fuzhou tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi raudteejaam, Fuzhou raudteejaam

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaan Pekingist Fuzhousse

(Värskendatud 14. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K645 - - -

Pane tähele: Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Fuzhou–Pekingi tavakiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 14. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K646 - - -

Pekingi–Fuzhou tavakiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
¥ - ($ -) ¥ - ($ -) ¥ - ($ -)

Reisinõuanne

Üle 10 paari lende Pekingi ja Fuzhou vahel iga päev. Lennud kestavad umbes 3 tundi ja maksavad umbes 2150 CNY (umbes 306 USD) ühe reisi kohta. Kui plaanite oma ringreisi varakult, saate kontrollida, kas allahindlusi on saadaval. Mõnikord on pakutavad allahindlused väga head.