Peking – Guilini rong (kiir- ja öörongid)

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi ja Guilini vahel sõidavad nii kiir- kui ka normaalrongid. Kaks kiirrongid G tegutsevad Pekingi lääne- ja Guilini põhjapoolsetes raudteejaamades ning reisi kestus on umbes 11 tundi. Nad lahkuvad varahommikul ja saabuvad õhtul. Teise klassi istekoht on 120 USA dollarit pileti kohta.

Pealegi on neid neli öörongid jookse sellel marsruudil iga päev. Need töötavad Pekingi lääne- ja Guilini/Guilini põhjapoolsetes raudteejaamades ning reisiaeg on 19–28 tundi. Pehme magamiskoha pilet maksab 103 USA dollarit.

Peking – Guilini kiirrongid

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Guilini

Kuulirong Pekingist GuiliniKiirrong Pekingist Guilini

Tabelis olev rongiteave ja piletihind on ainult viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid ajakavasid, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista.



Hiina müüri ringreis

Või võite klõpsata ja otsida Hiina esiletõstetud rongipiletite teenust.

(Värskendatud 13. veebruaril 2020)

Pekingi lääne-Pekingi lääneraudteejaam Guilini põhja-Guilini põhjaraudteejaamani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
G529 07:08 18:16 11h 8min
G421 09:05 19:46 10h 41min

Kiirrongide sõiduplaanid Guilinist Pekingisse

(Värskendatud 13. veebruaril 2020)

1988. aasta Hiina sodiaagiloom
Guilin North'Guilin North'i raudteejaam Pekingi läänepoolsesse Pekingi lääneraudteejaama
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
G422 10:57 20:53 9h 56min
G530 12:10 22:58 10h 48min

Peking – Guilini kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
372 USA dollarit (2530 CNY) 190 USA dollarit (1290,5 CNY) 120 USA dollarit (806 CNY)

Peking – Guilini öörongid

Öörong Pekingist GuiliniÖine rong Pekingist Guilini

Pekingi Guilini ööbimise rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 13. veebruaril 2020)

Pekingi lääne-Pekingi lääneraudteejaam Guilini põhja-Guilini põhjaraudteejaamani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
K21 08:18 12:49 järgmisel päeval 28h 31min
Z5 16:09 11:23 järgmisel päeval 19h 14min
K157 18:12 21:20 järgmisel päeval 27h 8min
Z285 21:08 16:17 järgmisel päeval 19h 9min

Pekingist Guilini ajakohased rongide sõiduplaanid.

Guilinist Pekingisse ööbimise rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 13. veebruaril 2020)

Guilin North'Guilin North raudteejaam Pekingi lääneosa Pekingi lääneraudteejaamani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
K158 04:27 05:52 järgmisel päeval 25h 25min
Z6 14:37 09:48 järgmisel päeval 19h 11min
K22 18:30 22:48 järgmisel päeval 28h 18min
Z286 21:30 17:03 järgmisel päeval 19h 33min

Guilinist Pekingisse ajakohased rongide sõiduplaanid.

Peking – Guilini rongi ööbimine rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
93 USA dollarit (629 CNY) 59 USA dollarit (399 CNY) 35 USA dollarit (236 CNY)

Transport Pekingi lääneraudteejaamast

Fengtai piirkonnas asuv Pekingi lääneraudteejaam on Keelatud linnast 8 kilomeetrit edelas ja Pekingi pealinna rahvusvahelisest lennujaamast 36 kilomeetrit edelas. See on nii kiir- kui ka tavarongide terminal.

Pekingi pealinna rahvusvahelisse lennujaama

Pekingi lääne raudteejaamPekingi lääneraudteejaam
  • Lennujaamabussiga: sõitke lennujaama 7. liiniga otse Pekingi pealinna rahvusvahelise lennujaama terminalist 2, kestusega 1,5–2 tundi.
  • Metrooga: sõitke Pekingi metrooliiniga 9 Pekingi lääneraudteejaamast sõjamuuseumi - sõitke liiniga 1 Jianguomeni - sõitke liiniga 2 Dongzhimeni - sõitke Line Airport Expressiga Capitali lennujaama.

Pekingi raudteejaama

  • Metrooga: sõitke Pekingi metrooliiniga 9 Pekingi lääneraudteejaamast sõjamuuseumi – sõitke liiniga 1 Jianguomen – sõitke liiniga 2 Pekingi raudteejaama.

Pekingi lõunaraudteejaama

  • Metrooga: minge liinile 7 Pekingi lääneraudteejaamast Caishikou juurde – sõitke liiniga 4 Pekingi lõunaraudteejaama.

Transport Guilini põhjaraudteejaamast

Guilin North on kiirrongijaam, mis teenindab peamiselt Guangzhou-Guilini ja Guiyang-Guilini kiirronge. See asub kesklinnast Guilini jaamast kaugemal. Kuid reisijad pääsevad Guilin Northist bussiga hõlpsasti kesklinna või suurematesse maalilistesse kohtadesse.

kana aasta 2017

Guilini raudteejaama

  • Bussiga: 100

Rong vs lend

Lend Pekingist Guilini kestab vaid 3 tundi. On ilmne, et lend on palju kiirem kui rong. Mõnikord on lennupileti hind isegi odavam kui kiirrongi teise klassi pilet reisil Peking – Guilin.

Öörongiga sõitmine on odavaim viis nende kahe linna vahel reisimiseks ja see võib säästa ka öö hotelliarvet. Pehme magamiskoht on soovitatav, kui plaanite sõita öörongiga.

seotud artiklid

  • Guilin – Hongkongi kiirrong
  • Peking – Shanghai kiirrong
  • Guilin – Guangzhou kiirrong
  • Hiina rongireisi näpunäited