Pekingi-Hohhoti rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

See rongiliin ühendab riigi pealinna Hohhotiga, mis on Sise-Mongoolia pealinn. Kiirrongid alustasid sellel marsruudil sõitmist 30. detsembril 2019. Pärast kiirrongiliikluse algust lühenes kahe linna vaheline reisiaeg 9 tunnilt kõigest 2,5 tunnini.

Sellel liinil sõidab viisteist paari kiirronge ja need kõik on G-rongid. Liikluses on ka 13 paari normaalkiirusega ronge.

Peking-Hohhot kiirrongid

Kiired faktid

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Hohhoti

(Värskendatud 1. aprillil 2020)



Hiina tipptasemel Hiina toit
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2403 07:22 10:09 2 h 47 min
G2483 12:59 15:26 2 h 27 min
G2427 viis õhtul 19:32 2 h 32 min
G2431 18:00 20:34 2 h 34 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Hohhotist Pekingisse

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2482 08:33 10:49 2 h 16 min
G2414 10:55 13:18 2 h 23 min
G2434 16:46 19:27 2 h 41 min
G2490 19:00 21:43 2 h 46 min

Pekingi ja Hohhoti kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
577,5 ¥ (83 dollarit) 292 ¥ (42 dollarit) 192,5 ¥ (28 dollarit)

Peking-Hohhot tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Hohhoti tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Hiina viisa töötlemise ajad
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K395 10:51 21:36 10 h 45 min
Z283 11:07 20:41 9 h 34 min
Z179 21:04 06: 14 + 1 9 h 10 min
K885 23:43 09: 06 + 1 9 h 23 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Pekingi rahvusstaadioni arhitektuur

Tavakiirusega rongide sõiduplaanid Hohhotist Pekingisse

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z284 08:53 18:31 9 h 38 min
Z184 18:00 03: 08 + 1 9 h 8 min
K574 22:30 09: 01 + 1 10 h 31 min
K396 23:53 09: 49 + 1 9 h 56 min

Pekingi ja Hohhoti tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
267,5 ¥ (38 dollarit) 175 ¥ (25 dollarit) 91 ¥ (13 dollarit)

Pekingist Hohhoti – kas peaksite reisima tava- või kiirrongiga?

Parem on sõita kiirrongiga järgmistel põhjustel:

  • Kiirem: Nagu nende nimed viitavad, on kiirrongid palju kiiremad kui tavarongid. G-rongid saavutavad kiiruse 350 km/h (217 miili tunnis), normaalkiirusega rongid (K/T/Z) aga 160 km/h (99 miili tunnis).
    See tähendab, nagu graafikutest näha, on kiirrongi sõidu kestvus umbes 7 tundi lühem kui tavarongil.
  • Mugavam: G-rongid, millel on mõned maailma kõige arenenumad võimalused, on stabiilsemad ja vaiksemad. Kõik kiirrongid on konditsioneeriga ja mittesuitsetajatele.
  • Ökonoomne pileti hind: Teise klassi istekoha pileti hind on 28USD. Tavaliselt on sama rongimarsruudi puhul kiirrongide teise klassi hind lähedane tavaliste rongide pehme liipriga piletihinnale.
    Sellel marsruudil on aga teise klassi istme hind tunduvalt odavam kui pehmel magamiskohal ja on hinnalt lähemal kõvale magamiskohale.