Pekingi-Huangshani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Huangshan (Kollased mäed) on üks populaarsemaid turismisihtkohti Hiinas. Atraktsiooni juurde on väga mugav sõita rongiga.

Pealinna Pekingi ja Huangshani linna vahel sõidab enam kui kaheksa paari kiirronge, mille kestus on umbes 5½–7 tundi. Ülejäänud kaks paari on normaalkiirusega K-rongid, millel kulub reisi lõpetamiseks 19½–21 tundi.

Pekingi-Huangshani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1305 kilomeetrit (811 miili)
  • Terminalid: Pekingi lõunaraudteejaam, Huangshani põhjaraudteejaam
  • Kestus: 5½-7 tundi
  • Peamised peatused: Tianjin, Dezhou, Jinan, Xuzhou, Hefei

Pekingi ja Huangshani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 3. aprillil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G265 07:45 14:13 6 h 28 min
G27 09:45 15:18 5 h 33 min
G303 12:30 19:04 6 h 34 min
G351 15:30 22:01 6 h 31 min

Pane tähele : Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

mängib Hongkongis

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Huangshanist Pekingisse

(Värskendatud 3. aprillil 2020)

kuldse tiigri aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G352 08:00 14:33 6 h 33 min
G28 12:09 17:53 5 h 44 min
G304 14:50 21:48 6 h 58 min
G272 16:38 22:41 6 h 3 min

Pekingi ja Huangshani kiirrongi piletihinnad

Kõrgem klass Esimene klass Teine klass
1732,5 ¥ (247 $) 924 ¥ (132 dollarit) 548,5 ¥ (78 dollarit)

Beijing–Huangshan Normal-Speed Trains

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi raudteejaam, Pekingi lääneraudteejaam, Huangshani raudteejaam
  • Kestus: 19½-21 tundi
  • Peamised peatused: Tianjin, Cangzhou, Dezhou, Taishan, Jinan, Nanjing, Wuhu

Pekingi–Huangshani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 3. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K645 10:38 07:32 20 h 54 min
K1109 13:50 09:20 9 h 30 min

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Tavakiirusega rongide sõiduplaanid Huangshanist Pekingisse

(Värskendatud 3. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K46 08:45 05:09 20 h 24 min
K1110 17:06 12:50 19 h 44 min

Pekingi ja Huangshani tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
536 ¥ (76 dollarit) 341 ¥ (48 dollarit) 180,5 ¥ (26 dollarit)

Kuidas saada raudteejaamadest Huangshani

Huangshani linnas on kaks raudteejaama: Huangshani põhjaraudteejaam ja Huangshani raudteejaam.

Huangshani põhjaraudteejaam

HuangshanKollased mäed

Huangshani põhjaraudteejaam (rongipiletitel näidatud kui '黄山北') teenindab peamiselt kiirronge. Seda jaama kasutavad Huangshani suunduvad ja sealt lahkuvad kiirrongid.

Liinibuss

Huangshani põhjaraudteejaama ja Kollaste mägede vahel on saadaval liinibussid. Bussid väljuvad / peatuvad Huangshani lõunavärava juures (Tangkou).

  • Toimumisajad: 06:30-19:30
  • Sagedus: iga 30 minuti järel
  • Kestus: umbes 1 tund 15 minutit
  • Teha: 20 CNY

Turismibuss

Yungu templi piletikassasse (mäestiku tagaosas)

Konfutsiuse ütlused hiina keeles
  • Mänguajad: 10:15 ja 11:50
  • Kestus: umbes 1½ tundi

Ciguangi paviljoni Kollaste mägede keskel

Takso

Macau torni kõrgus

Huangshani raudteejaam

Huangshani raudteejaamHuangshani raudteejaam

Huangshani raudteejaam (teie rongipiletil näidatud kui '黄山') teenindab tavakiirusega ronge. See on kesklinna lähedal, kuid üsna kaugel Kollastest mägedest.

Linnaliinibuss 21

Võite sõita bussiga 21 Huangshani lõunavärava juurde. Reis kestab umbes 2 tundi.

Takso

Kollaste mägede juurde jõudmiseks kulub taksoga umbes tund ja see maksab umbes 200 CNY