Peking-Jinani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi ja Jinani vahel sõidab iga päev 94 paari kiirronge ja viis paari tavalisi ronge. Reisi kestus on 1 tund 22 minutit kuni 2 tundi.

Kui teie aeg on piiratud, on kiire päevareis Pekingist Jinani hea valik, sest kiirrongid on saadaval iga 15 minuti järel.

Peking-Jinani kiirrongid

Kiired faktid

Pekingi–Jinani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G101 06:36 08:26 1 h 50 min
G105 07:20 09:07 1 h 47 min
G1 09:00 10:22 1 h 22 min
G9 12:00 13:30 1 h 30 min
G37 16:05 18:01 1 h 56 min
G337 21:00 22:54 1 h 54 min
  • Pekingist Jinani sõidab rohkem kui 90 kuulirongi. Sõiduplaanis olevad rongid on mõned neist. Tutvuge Pekingist Jinani ajakohaste ajakavadega .
  • Pange tähele, et need kiirrongid väljuvad Pekingi ja Jinani erinevatest rongijaamadest/saabuvad neisse.

Jinan–Peking kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G336 07:45 09:33 1 h 48 min
G1568 09:23 11:18 1 h 55 min
G8 11:01 12:24 1 h 23 min
G10 13:01 14:28 1 h 27 min
G28 16:00 17:53 1 h 53 min
G44 21:28 23:08 1 h 40 min

Pekingi–Jinani kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
589,5 ¥ (80 dollarit) 314,5 ¥ (41 dollarit) 184,5 ¥ (26 dollarit)

Peking-Jinani normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Jinani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

Hiina raudtee kohandab rongide sõiduplaane sageli. Vaadake Jinani–Pekingi ajakohaseid sõiduplaane

Pekingi–Jinani normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
¥ 214 (35 $) 139 ¥ (23 dollarit) 78 ¥ (12 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Pange tähele, et kiirrongid saabuvad kas Jinani raudteejaama või Jinani lääneraudteejaama. Palun pöörake tähelepanu nende jaamade nimedele, et veenduda, et kasutate õiget jaama.

Tavalise kiirusega rongiga sõites pöörake tähelepanu ka Jinani jaamadele. Seal on kaks erinevat jaama: Jinani raudteejaam ja Daminghu raudteejaam.