Pekingi-Kunmingi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi ja Kunmingi vahel on saadaval kolm paari kiirronge. Üks paar öist kiirrongi D930 ja D393 pakuvad teenust igal reedel, laupäeval, pühapäeval ja esmaspäeval. Iga päev sõidab neli normaalkiirusega öörongi, kuid nende reisiaeg on 33½ kuni 44½ tundi.

Peking-Kunmingi kiirrongid

Kiired faktid

Pekingi ja Kunmingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G403 08:00 18:49 10 h 49 min
G81 09:00 20:11 11 h 11 min
G405 10:05 22:31 12 h 26 min
D930 16:22 06:30 14 h 8 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Pekingist Kunmingini .



Kunmingi ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G404 08:00 > 18:46 10 h 46 min
G402 08:26 21:59 13 h 33 min
G406 10:58 23:18 12 h 20 min
D939 19:35 10:30 14 h 55 min

Pekingi ja Kunmingi kiirrongi piletihinnad

Rongi tüüp Äriklass Esimene klass Teine klass
G Rong 3623 ¥ (526 dollarit) 1877,5 ¥ (273 $) 1147,5 ¥ (167 $)
Rongi tüüp Pehme magamiskoht Teine klass Teine klass
D Rong 1060 ¥ (153 $) 851,5 ¥ (123 $)

Peking-Kunming tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi ja Kunmingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K635 08:42 05:02, kolmas päev 44 h 20 min
Z161 12:34 22:31, teine ​​päev 33 h 57 min
K473 16:16 12:57, kolmas päev 44 h 41 min
Z53 21:14 07:39, kolmas päev 34 h 25 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Pekingist Kunmingini .

Kunmingi ja Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

septembri keskmine temperatuur
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z54 08:08 17:32 kolmas päev 33 h 24 min
K474 19:36 15:26 kolmas päev 43 h 50 min
Z162 21:08 06:52 kolmas päev 33 h 44 min
K636 23:23 22:03 kolmas päev 46 h 40 min

Pekingi–Kunmingi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
938 ¥ (136 dollarit) 593 ¥ (86 dollarit) 317 ¥ (46 dollarit)

Peking–Kunmingi lend vs rong

Otselennud Kunmingi ja Pekingi vahel on saadaval iga päev, kestusega umbes 4 tundi. Economy istme lennupilet on umbes 500 USD, mis on palju kallim kui rongipilet.

See võib aga säästa palju aega ja pakkuda paremat reisikogemust. Kui lennupiletitele on allahindlusi, siis on eelistatav valik .

Kui soovite linnade vahel ööbida rongidega, siis meie väga soovitatav magamiskoha piletite ostmine selle asemel. Kõva istmega rongis on raske veeta üle 33 tunni.