Peking-Lanzhou rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingist Lanzhousse sõitvad Bullet-rongid käivitati esmakordselt 2017. aastal. Nendega lühenesid sõiduaeg 9 tunnini. Nende kahe linna vahel liigub ka palju ööbivaid normaalkiirusega ronge ja väljumis- või saabumisajad on üsna mõistlikud.

Peking-Lanzhou kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: umbes 1784 kilomeetrit (1109 miili)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam , Lanzhou lääneraudteejaam
  • Kestus: umbes 7-9½ tundi

Pekingi–Lanzhou kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Hiinast pärit loomad
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G437 06:27 13:40 7 h 13 min
G429 10:45 19:50 9 h 5 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Pekingist Lanzhouni .



Lanzhou–Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G430 09:49 18:53 9 h 4 min
G438 14:26 21:42 7 h 16 min

Pekingi–Lanzhou kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2183,5 ¥ (319 dollarit) 1109,5 ¥ (162 dollarit) 700 ¥ (102 dollarit)

Peking-Lanzhou tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Lanzhou normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Hongkongi transiitreisid
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T175 13:05 07: 44 + 1 18 h 39 min
Z55 14:58 07: 30 + 1 16 h 32 min
Z151 16:03 11:13 + 1 19 h 10 min
Z21 20:00 12: 17 + 1 16 h 17 min
K885 23:43 05: 07 + 2 29 h 24 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Pekingist Lanzhouni .

Lanzhou–Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T176 15:05 09: 37 + 1 18 h 32 min
Z22 16:30 08: 28 + 1 15 h 58 min
Z152 17:11 14: 26 + 1 21 h 15 min
Z56 21:10 13:38 16 h 28 min

Pekingi–Lanzhou normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
504,5–556 ¥ (81–92 dollarit) 322,5–353 ¥ (52–58 dollarit) 189,5–206 ¥ (28–31 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Bullet-rongid sõidavad nende kahe linna vahel, nii et reis kestab vaid umbes 7–9 tundi. Iga päev on saadaval ainult kaks rongi.

draakonipaatide festivali ajalugu

Pange tähele, et kuulrongid ja normaalkiirusega rongid väljuvad Lanzhou erinevatest jaamadest. Veenduge, et leiate õige jaama, eriti kui teil on ühendusrong.