Peking-Nanchangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi–Nanchangi kiirrongid alustasid tööd 16. septembril 2014. Alguses ei olnud kiirrongi sõiduaeg palju lühem kui kiireimal normaalrongil, kuna kiirrongid pidid ümber sõitma linnad Hunani provintsis.

Kuid 3 aastat hiljem, Pekingi–Jiujiangi kiirraudtee (hiina keeles: 京九高铁) valmimisega, hakkasid uuel marsruudil sõitma uued kiirrongid ja sõiduaeg lühenes 13 tunnilt 6 tunnini.

Pekingi–Nanchangi liinil sõidab viis paari kiirronge ja need kõik on G-rongid. Liikluses on 12 paari normaalkiirusega ronge.



Peking-Nanchangi kiirrongid

Kiired faktid

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Nanchangi

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

aasta roti tunnused
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G485 07:03 16:24 9 h 21 min
G33 09:40 18:47 9 h 7 min
G487 10:52 17:21 6 h 29 min
G4815 16:18 23:31 7 h 13 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Pekingist Nanchangi ööbimiseks mõeldud kiirrongide sõiduplaanid

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D737 19:53 Pekingi lääneraudteejaamast 07:32 järgmisel päeval Nanchangi raudteejaamas 11 h 39 min
D727 19:59 Pekingi lääneraudteejaamast 07:43 järgmisel päeval Nanchangi läänepoolses raudteejaamas 11 h 44 min

Pane tähele: Mõlemad öised kuulrongid väljuvad Pekingi lääneraudteejaamast, kuid jõuavad Nanchangi erinevatesse jaamadesse.

millal sai alguse Qingi dünastia

Nanchangi ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G38 08:37 18:09 9 h 32 min
G488 10:49 17:06 6 h 17 min
G486 12:09 21:26 9 h 17 min
G492 14:43 22:42 7 h 59 min

Nanchang Pekingisse üleöö kiirrongide sõiduplaanid

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D728 00:24 Nanchangi raudteejaamast 12:19 Pekingi lääneraudteejaam 11 h 39 min
D734 21:09 Nanchangi läänepoolsest raudteejaamast

08:54 Pekingi lääneraudteejaam

11 h 45 min

Pane tähele: Mõlemad öised kuulrongid saabuvad Pekingi lääneraudteejaama, kuid väljuvad Nanchangi erinevatest jaamadest.

Pekingi ja Nanchangi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
1963,5 ¥ (279 $) 1003,5 ¥ (143 $) 627,5 ¥ (91 dollarit)

Pekingi ja Nanchangi ööbimise kiirrongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Teine klass
658 ¥ (94 dollarit) 399 ¥ (57 dollarit) 222 ¥ (32 dollarit)

Peking-Nanchangi normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi ja Nanchangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z181 03:36 17:24 13 h 48 min
T145 12:37 10: 34 + 1 21 h 57 min
K571 16:53 11: 06 + 1 18 h 13 min
K105 23:16 15: 56 + 1 16 h 40 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanchangi ja Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

hiina uusaasta kits
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T147 12:10 11:18 + 1 23 h 8 min
T168 19:20 13: 05 + 1 17 h 45 min
K572 19:46 13: 15 + 1 17 h 29 min
K106 22:30 16: 27 + 1 17 h 57 min

Pekingi ja Nanchangi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Kõva magaja Kõva iste
511 ¥ (73 dollarit) 329 ¥ (47 dollarit) ¥ 175 (25 $)

Rong või lennuk – kumb on parem?

Kumb on parem, sõltub sellest, miks te reisite.

Kui reisite ärireisil, on parem võtta lend, sest lennuk on kiireim transpordivahend Pekingist Nanchangi või vastupidi. Lennupiletid võivad olla konkurentsivõimelised, kui on allahindlusi.

Vana-Hiina dünastiad

Kui reisite turistina, on parem kasutada kiirronge, kuna need on kiired, täpsed ja mittesuitsetavad. Piletihinnad on mõistlikud. Rongis saate jalgu sirutada ja akendest avanevaid vaateid nautida.

Samas ei ole soovitatav sõita tavaliste rongidega, kuna need võtavad liiga kaua aega ning ruumid ja keskkond pole kuigi head.

Vaadake üksikasjalikku teavet allpool:

Kiirrong Tavalise kiirusega rong Lennuk
Pileti hind 91 USA dollarit teise klassi eest
143 USA dollarit esimese klassi eest
47 USA dollarit kõva magaja eest
73 USA dollarit pehme magamiskoha eest
238 USA dollarit turistiklassis
Kestus 6½–9½ tundi 13½-23 tundi 2½ tundi
Täpsus Täpne Aeg-ajalt viivitused Aeg-ajalt viivitused
Istmeruum Rohkem jalaruumi kui lennukis Avar Kitsas

Millegi kohta lugema Kuidas Hiinas rongitüüpide ja istmeklasside vahel valida .