Peking-Nanningi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Nanning asub Guangxi provintsis kauni Guilini lähedal. Pekingi ja Nanningi vahel sõidab kuus rongipaari. Kaks neist on kiirrongid, mille reisi kestus on umbes 12 tundi, ja ülejäänud neli on tavakiirusega rongid, mille sõiduaeg on 23–30 tundi, kuna marsruudid on erinevad.

Kiirrongid Peking–Nanning

Kiired faktid

  • Kaugus: 2478 kilomeetrit (1540 miili)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam , Nanningi idaraudteejaam
  • Kestus: umbes 11-13 tundi
  • Peamised peatused: Shijiazhuang, Zhengzhou, Hengyang, Changsha, Guilin, Liuzhou

Pekingi–Nanningi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G529 08:34 19:26 10 h 52 min
G421 09:05 22:15 13 h 10 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingist Nanningi ajakohaste sõiduplaanidega .



Nanningi ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G422 08:25 20:53 12 h 28 min
G530 11:33 22:47 11 h 14 min

Pekingi–Nanningi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2938,5 ¥ (425 $) 1507,5 ¥ (218 dollarit) 942,5 ¥ (137 $)

Peking-Nanning tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Nanningi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K21 08:18 19:48 järgmisel päeval 35 h 30 min
Z5 16:09 15:34 järgmisel päeval 23 h 25 min
Z258 21:08 21:01 järgmisel päeval 23 h 53 min
T289 22:00 05:05, 2 päeva pärast 31 h 5 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingist Nanningi ajakohaste sõiduplaanidega .

Nanningi ja Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z6 10:52 09:48 järgmisel päeval 22 h 56 min
T290 12:08 18:10 järgmisel päeval 30 h 2 min
K22 12:44 22:48 järgmisel päeval 34 h 4 min
Z286 17:27 17:03 järgmisel päeval 23 h 36 min

Pekingi–Nanningi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
1552 ¥ (225 dollarit) 842 ¥ (122 dollarit) 538 ¥ (78 dollarit) ¥ 290 (42 dollarit)

Rong vs lend

Pekingi ja Nanningi vahel on saadaval palju vahemaandumiseta lende, mille lennuaeg on umbes 3,5 tundi. Selle pika reisi jaoks võib lend olla parem, kui on soodushinnaga lennupiletid.

Millise looma aasta on 1976

Pekingi ja Vietnami rahvusvaheline rong

Nanningi ja Vietnami Hanoi vahel sõidavad rahvusvaheline rong T8701 ja bussid. Pekingist Nanningi saate sõita tavakiirusega rongiga Z5 ja seejärel Nanningist Hanoisse rahvusvahelise rongiga T8701.

Saate säästa umbes 150 USD pileti kohta, kui broneerite magamiskoha piletid Pekingist Nanningisse ja Nanningisse Hanoisse, selle asemel et broneerida otse rongipilet Pekingist Hanoisse.

Vaadake lisateavet aadressil Rahvusvaheline rong Hiinast Vietnami .