Peking-Qinhuangdao rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Pekingi ja Qinhuangdao vahel iga päev umbes 34 rongi, sealhulgas 13 D-rongi, üheksa G-rongi ja üheksa K-rongi. G- ja D-rongid on mõlemad kiirrongid.

Peking-Qinhuangdao kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 299–388 kilomeetrit (186–241 miili)
  • Terminalid : G-rongid sõidavad Pekingi lõuna- ja Qinhuangdao raudteejaamas, D-rongid aga Pekingi raudteejaamas ja Qinhuangdao raudteejaamas
  • Kestus: umbes 2-2½ tundi
  • Peamised peatused: Tianjin, Binhai, Tangshan, Beidaihe

Peking-Qinhuangdao kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D29 06:34 08:49 2 h 15 min
G387 08:25 10:11 1 h 46 min
D13 18:53 21:12 2 h 19 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingi ja Qinhuangdao ajakavadega.



Qinhuangdao Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D14 11:05 13:29 2 h 24 min
G394 17:45 20:34 2 h 49 min
G384 21:05 22:53 1 h 48 min

Pekingi–Qinhuangdao kiirrongi piletihinnad

G Rong Äriklass Kõrgem klass Esimene klass Teine klass
562,5 ¥ (82 dollarit) 339 ¥ (50 dollarit) 301 ¥ (44 dollarit) 178 ¥ (26 dollarit)
D Rong - - Esimene klass Teine klass
- - 141 ¥ (21 dollarit) 87,5 ¥ (13 $)

Peking-Qinhuangdao tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi raudteejaam ja Qinhuangdao raudteejaam
  • Kestus: 3½-7 tundi
  • Peamised peatused: Beidaihe, Tangshan, Yanjiao

Pekingi–Qinhuangdao normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K7727 00:17 06:34 6 h 17 min
K339 11:03 14:33 3 h 30 min
K7715 16:10 19:58 3 h 48 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingi ja Qinhuangdao ajakavadega.

Qinhuangdao–Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Hiina uusaasta 2017 faktid
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K430 06:42 10:27 3 h 45 min
K7728 21:13 04:25 7 h 12 min

Pekingi–Qinhuangdao normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
186 ¥ (27 dollarit) 124 ¥ (18 dollarit) 69 ¥ (10 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

D- ja G-rongidel Pekingi ja Qinhuangdao vahel on sarnased sõiduajad, mis on umbes 2–2,5 tundi ühe reisi kohta.

Pekingi ja Qinhuangdao vahel on aga odavam ja mugavam sõita D-kiirrongidega. D-rongide piletihinnad on odavamad kui G-rongidel.

Lisaks väljuvad D-rongid Pekingi raudteejaamast, mis asub Keelatud linnast 4 kilomeetri kaugusel. See on Pekingi kesklinnale lähemal kui Pekingi lõunaraudteejaam.