Peking-Qufu rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Pekingi ja Qufu vahel seitse paari kiirronge ja üks paar tavalisi ronge. Kiirrongiga sõites on reisi kestus umbes 12 tundi, tavarongiga sõites kulub see kaks korda kauem.

Peking-Qufu kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1578–2199 kilomeetrit (981–1366 miili)
  • Terminalid: Pekingi raudteejaam / Pekingi põhjaraudteejaam, Qufu lääneraudteejaam, Qufu põhjaraudteejaam
  • Kestus: 10-12½ tundi

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Qufusse

(Värskendatud 12. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

D352



06:49

18:00

11 h 11 min

G1974

07:44

punased pakid hiina uusaasta

20:19

12 h 35 min

D2216

09:32

21:13

11 h 41 min

D956

10:01

20:05

10 h 4 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Qufu ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

D3074

06:41

18:07

11 h 26 min

G1976

09:12

22:00

12 h 48 min

D354

10:23

21:43

11 h 20 min

D2208

10:32

21:48

11 h 16 min

Pekingi ja Qufu kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass

3235 ¥ (459 $)

mis aastal ehitati Hiina suur müür

885–1693 ¥ (126–241 dollarit)

554–1045 ¥ (79–149 dollarit)

Peking-Qufu tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Pekingi raudteejaam, Qufu lääneraudteejaam
  • Kestus: 26½ tundi
  • Peamised peatused: Wuxi, Changzhou, Nanjing

Pekingi Qufu tavakiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 12. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

T236

11:42

14: 11 + 1

26 h 29 min

Pange tähele: ajakava on ainult teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Qufu ja Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 12. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

T238

07:05

mängib Hongkongis

09: 33 + 1

26 h 28 min

Pekingi ja Qufu tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

585 ¥ (92 dollarit)

370 ¥ (58 dollarit)

217 ¥ (31 dollarit)

Reisinõuanded

Pöörake tähelepanu Qufu jaamadele, eriti kui sõidate ühe kiirrongiga. Qufu linnas on kolm erinevat raudteejaama.

Võite kaaluda ka lendu. Pekingis pole aga lennujaama. Kui soovite reisi kestuse lühendamiseks lennata, võite kaaluda kas Shanghai või Wuxi lendu.

Jaama teave

Pekingi põhjaraudteejaam on kesklinnast üsna kaugel, umbes 20 kilomeetri (12 miili) kaugusel. Jaamasse sõidavad järgmised avalikud bussid: 4, 7, 9, 811, 813, 819, 823, 824, 866, 871, 873 ja 877.

See on umbes 20 kilomeetrit (12 miili) Qufu Westi raudteejaamast kesklinna. Jaama jõudmiseks kasutage järgmist ühistransporti:

  • Avalikud bussid: 203, 213, 222, 325, 441, 473, 499, 526, 0495 ja T033
  • Kiirbussid: G01, G02, G03, G07, G08 ja G09