Peking-Shijiazhuangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Pekingi ja Shijiazhuangi vahel sõidab palju ronge. Sihtkohti ühendab umbes 100 paari kiirronge, ühe reisi jaoks kulub umbes poolteist tundi. Ülejäänud 60 normaalkiirusega rongi sõidavad 3–6 tundi.

Peking-Shijiazhuangi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 145 kilomeetrit (90 miili)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam , Shijiazhuangi raudteejaam
  • Kestus: 1½ tundi
  • Peamised peatused: Baoding, Shijiazhuang Zhengdingi rahvusvaheline lennujaam, Gaobeidian, Dingzhou, Zhuozhou

Pekingi ja Shijiazhuangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G6737 05:34 06:53 1 h 19 min
G403 08:00 09:07 1 h 7 min
D2003 13:16 14:57 1 h 41 min
G8907 22:11 23:31 1 h 7 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake Pekingi ja Shijiazhuangi ajakavasid .



Shijiazhuangi ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D922 05:18 06:40 1 h 22 min
G606 09:35 10:54 1 h 19 min
G628 18:43 20:27 1 h 44 min
G1578 22:26 23:38 1 h 12 min

Pekingi–Shijiazhuangi kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
407,5 ¥ (60 $) 206,5 ¥ (30 $) 128,5 ¥ (19 $)

Peking-Shijiazhuang normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi ja Shijiazhuangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K7725 05:00 08:52 3 h 52 min
Z69 10:00 12:43 2 h 43 min
T7 16:40 19:30 2 h 50 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake Pekingi ja Shijiazhuangi ajakavasid .

Tavakiirusega rongide sõiduplaanid Shijiazhuangist Pekingisse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K610 00:43 05:03 4 h 20 min
Z56 11:06 13:38 2 h 32 min
T290 15:17 18:10 2 h 53 min

Pekingi ja Shijiazhuangi tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
152 ¥ (22 dollarit) 103,5 ¥ (15 dollarit) 48 ¥ (7 dollarit)

Millist rongi valida?

Milline on parem valik kiirrongide ja tavaliste rongide vahel reisil Pekingist Shijiazhuangi?

Kui teil on tihe graafik, on kiirrongiga sõitmine parim valik, kuna jõuate sihtkohta umbes 1½ tunniga. Piiratud eelarvega reisijatele on tavakiirusega rong, mis kestab umbes 2½ tundi, parem alternatiiv.

Teise klassi iste on odavaim valik kiirrongis, kõva iste aga normaalrongis. Teise klassi istmepiletiga sama hinnaga saate osta kolm piletit kõvadele istmetele.

Vanemad reisijad ja lastega pered võivad tavakiirusrongides kaaluda magamisvaguneid. Magamisautod pakuvad rohkem privaatsust ja on mugavamad. Võrreldes kiirrongiga peate veetma rongis lisatunni.

seotud artiklid