Pekingi-Taiyuani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Pekingi ja Taiyuani vahel 18 paari kiirronge ja 12 paari tavalisi ronge, nii et üldiselt on valikuid piisavalt.

Soovitame nende kahe linna vahel reisimiseks kasutada kiirrongi, mitte lennata. Võite kaaluda ka Z-rongide kasutamist, mis on kiiremad kui teised normaalrongid ja suhteliselt odavamad kui kiirrongid.

Pekingi–Taiyuani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 513 kilomeetrit (319 miili)
  • Terminalid: Pekingi lääneraudteejaam, Taiyuani raudteejaam
  • Kestus: 3 tundi
  • Peamine peatus: Shijiazhuang

Pekingi–Taiyuani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 7. aprillil 2020)



2017. aasta oli mis looma aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G601 07:21 10:15 2 h 54 min
G91 08:40 11:07 2 h 27 min
G615 15:03 18:04 3 h 1 min
G629 19:23 22:28 3 h 5 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Taiyuani ja Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 7. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G630 08:24 11:22 2 h 58 min
G610 11:00 14:03 3 h 3 min
D2004 11:09 15:01 3 h 52 min
G626 18:50 21:54 3 h 4 min

Pekingi–Taiyuani kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
579,5–622,5 ¥ (83–89 dollarit) 298,5–321,5 ¥ (37–45 dollarit) 186–200,5 ¥ (23–28 dollarit)

Peking-Taiyuan tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Taiyuani raudteejaam, Pekingi raudteejaam / Pekingi lääneraudteejaam
  • Kestus: 4½ kuni 11 tundi
  • Peamine peatus: Shijiazhuang

Pekingi–Taiyuani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 7. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z69 10:00 15:11 5 h 11 min
T7 16:40 22:02 5 h 22 min
K603 17:12 03: 27 + 1 10 h 15 min
K609 23:55 07: 37 + 1 7 h 42 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Taiyuanist Pekingisse sõitvate tavaliste rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 7. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z22 04:00 08:28 4 h 28 min
T8 07:27 12:31 5 h 4 min
K604 19:30 05: 33 + 1 10 h 3 min
K310 22:31 05: 03 + 1 6 h 32 min

Pekingi–Taiyuani normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
358 ¥ (56 dollarit) 197–243 ¥ (31–33 dollarit) 129–158 ¥ (21–25 dollarit) 72–91 ¥ (11–13 dollarit)

Reisinõuanded

Reisi kestus kiirrongiga sõites on umbes 3 tundi. Seetõttu soovitame tungivalt sõita Pekingi ja Taiyuani vahel kiirrongiga.

Lennud on ka Pekingi ja Taiyuani vahel. Kahe linna vahel lendab õlahooajal umbes neli paari lende. Lend kestab umbes poolteist tundi. Siiski peate arvestama lennujaamadesse jõudmiseks ja sealt tagasi jõudmiseks kuluva ajaga.

Täielik lennupilet on umbes 1060 CNY. Soovitame teil kontrollida, kas neid on allahindlusi eelnevalt saadaval. Mõnikord on allahindlused väga head – näiteks 2020. aasta aprillis 82% lennupiletite hinnast.

faktid qini dünastia kohta

Võite kaaluda ka selle võtmist Z rongid Pekingi ja Taiyuani vahel, mille reisi kestus on umbes 4½ kuni 5 tundi. Puhkamiseks saab osta magamispileti, mis on mugavam reisimisviis.