Peking-Weifangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Rohkem kui 10 paari kiirronge sõidab Pekingi ja Weifangi vahel iga päev kella 07.00-16.00. Kaks paari tavakiirusega ronge sõidavad ka üle öö.

Peking-Weifangi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: umbes 1000 kilomeetrit (621 miili)
  • Terminalid: Pekingi lõunaraudteejaam , Weifani raudteejaam
  • Kestus: umbes 3 tundi
  • Peamised peatused: Tianjin, Cangzhou, Dezhou, Xuzhou, Jinan

Pekingi ja Weifangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G471 07:04 10:38 3 h 34 min
G179 19:35 13:01 3 h 26 min
G183 11:47 15:26 3 h 39 min
G195 16:10 19:39 3 h 29 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingi ja Weifangi ajakavadega .



Kiirrongide sõiduplaanid Weifangist Pekingisse

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G176 07:08 11:03 3 h 55 min
G210 08:40 10:58 2 h 18 min
G194 15:05 19:13 3 h 23 min
G196 17:16 20:40 3 h 24 min

Pekingi ja Weifangi kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
1377,5 ¥ (200 $) 734,5 ¥ (107 $) 436 ¥ (64 dollarit)

Peking-Weifang tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi ja Weifangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

parim aeg Hiina külastamiseks
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K285 16:45 03: 14 + 1 10 h 29 min
K411 23:49 08: 20 + 1 8 h 31 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Tutvuge Pekingi ja Weifangi ajakavadega .

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Weifangist Pekingisse

(Värskendatud 12. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K286 04:13 13:26 9 h 13 min
Z350 15:16 03: 01 + 1 11 h 45 min

Pekingi ja Weifangi tavaliste rongide piletihinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
772 ¥ (112 dollarit) 414 ¥ (60 dollarit) ¥ 269 (39 $) 145 ¥ (21 dollarit)