Peking – Xuzhou rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

See rongiliin ühendab riigi pealinna Xuzhouga. Pekingist Xuzhousse sõidab kolmkümmend rongi ja tagasiteel sõidab 50 rongi.

Peking-Xuzhou kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 716 kilomeetrit (445 miili)
  • Terminalid: Pekingi lõunaraudteejaam , Xuzhou idaraudteejaam
  • Kestus: 2-4 tundi
  • Peamised peatused: Peking, Jinan, Xuzhou

Kiirrongide sõiduplaanid Pekingist Xuzhousse

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G57



07:15

10:16

3 h 1 min

G31

11:00

13:21

2 h 21 min

G37

16:05

19:06

3 h 1 min

G203

18:35

21:54

3 h 19 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Xuzhou–Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G208

07:15

10:38

3 h 23 min

G110

10:44

13:38

2 h 54 min

G420

13:55

17:29

3 h 34 min

G44

Hiina uusaasta kui kaua

20:15

23:08

2 h 53 min

Pekingi–Xuzhou kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass

974 ¥ (139 dollarit)

519 ¥ (74 dollarit)

309 ¥ (44 dollarit)

Peking-Xuzhou tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Xuzhou tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

1461

11:55

22:38

10 h 43 min

Z51

18:57

01: 47 + 1

6 h 50 min

Chengdu pandade uurimiskeskus

T109

20:05

03: 43 + 1

7 h 38 min

K101

23:20

09: 48 + 1

10 h 28 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetkede rongipiletite teenuse kaudu .

Xuzhou–Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z52

00:42

07:25

6 h 43 min

K102

05:20

15:43

10 h 23 min

1462

20:58

10: 50 + 1

13 h 52 min

T36

22:16

05: 56 + 1

7 h 40 min

Pekingi ja Xuzhou tavaliste rongide piletihinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

574 ¥ (82 dollarit)

315 ¥ (45 dollarit)

203 ¥ (29 dollarit)

105 ¥ (15 dollarit)

Jaama teave

Enamikus Hiina linnades on rohkem kui kaks raudteejaama. Palun pöörake enne väljumist tähelepanu jaamadele ja veenduge, et lähete õigesse.

Kõik selle liini kiirrongid sõidavad Pekingi lõunaraudteejaama ja Xuzhou idaraudteejaama vahel.

Nende kahe jaama aadressid on üksikasjalikud allpool:

Pekingi lõunaraudteejaam

  • Hiina nimi: Pekingi lõunaraudteejaam
  • Aadress: 12 Yongwai Avenue, Fengtai piirkond, Peking
  • Hiina aadress: nr 12, Yongwai tänav, Fengtai piirkond, Peking

Xuzhou idaraudteejaam

  • Hiina nimi: Xuzhou idaraudteejaam
  • Aadress: Kunpengi tee, Jiawangi piirkond, Xuzhou
  • Hiina aadress: Kunpengi tee, Jiawangi piirkond, Xuzhou linn

Kõik selle marsruudi tavakiirusega rongid sõidavad Pekingi raudteejaama ja Xuzhou raudteejaama vahel.

Nende kahe jaama aadressid on üksikasjalikud allpool:

Pekingi raudteejaam

  • Hiina nimi: Pekingi raudteejaam
  • Aadress: 13 Hutongjia, Maojiawan, Dongchengi piirkond, Peking
  • Hiina aadress: nr 13, Maojiawan Hutong, Dongchengi piirkond, Peking

Xuzhou raudteejaam

  • Hiina nimi: Xuzhou jaam
  • Aadress: 202 West Jinpu Road, Yunlongi piirkond, Xuzhou
  • Hiina aadress: 202 Jinpu West Road, Yunlongi piirkond, Xuzhou linn