Peking-Zhengzhou rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Zhengzhou ja Pekingi vahel sõidab iga päev 31 paari tavalisi ronge ja 55 paari kiirronge, nii et valikuid on rohkem kui küll. Kui reisite väikese eelarvega, proovige öise hotelliarve säästmiseks tava- või ööbimisronge.

Peking-Zhengzhou kiirrongid

Kiired faktid

Peking-Zhengzhou kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

head uut aastat mandriin
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G71 07:26 10:53 3 h 27 min
G67 12:13 15:48 3 h 35 min
G665< 16:00 19:20 3 h 20 min
G807 20:00 22:25 2 h 25 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Zhengzhoust Pekingisse .



Zhengzhou–Pekingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine > Saabumine Kestus
G1564 06:42 10:13 3 h 31 min
G26 11:11 13:50 2 h 39 min
G574 16:27 19:53 3 h 26 min
G1578 20:35 23:38 3 h 3 min

Pekingi–Zhengzhou kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
977 ¥ (142 dollarit) 495 ¥ (72 dollarit) 309 ¥ (45 dollarit)

Peking-Zhengzhou tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Pekingi–Zhengzhou tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

2010 tiigri aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K599 05:14 13:53 8 h 39 min
Z35 11:49 17:33 5 h 44 min
T167 14:16 21:26 7 h 10 min
K179 22:20 06:45 8 h 25 min

Zhengzhou–Pekingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 11. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z202 00:52 06:46 5 h 54 min
T50 06:53 14:00 7 h 7 min
K508 13:43 21:46 8 h 3 min
K402 23:12 08:46 9 h 34 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake ajakohaseid sõiduplaane Zhengzhoust Pekingisse .

Pekingi–Zhengzhou normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja > kõva iste
455 ¥ (73 dollarit) 251 ¥ (41 dollarit) 163 ¥ (26 dollarit) 93 ¥ (14 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Normaalseid ronge on kolme tüüpi ja kiirused on üsna erinevad. Kiireim on Z-rong, mis võtab aega vaid umbes 6 tundi, ja kõige aeglasem on K-rong, mis võtab aega üle 9 tunni.

Tavalised rongid väljuvad Zhengzhou raudteejaamast/saabuvad sinna, kiirrongid aga väljuvad Zhengzhou idaraudteejaamast või jõuavad sinna.