Changsha-Chengdu rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Iga päev sõidab Changsha ja Chengdu vahel üheksa paari kiirronge. Reisi kestus on 7–7,5 tundi. Jaamad, mida rongid läbivad, on olenevalt marsruutidest erinevad. Tavakiirusega öörongiga sõites on reisi kestus üle 16 tunni.

Changsha–Chengdu kiirrongid

Kiired faktid

Changsha–Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2161 07:57 15:29 7 h 32 min
G1757 11:46 19:31 7 h 45 min
G1981 14:57 22:03 7 h 6 min
G2193 16:24 23:20 6 h 56 min

Ülaltoodud ajakava on ainult viitamiseks. Vaadake Changsha–Chengdu ajakohaseid sõiduplaane .



Chengdu–Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2195 06:13 13:24 7 h 11 min
G1983 08:20 15:42 7 h 22 min
G2187 09:41 16:45 7 h 4 min
G2163 15:58 23:26 7 h 28 min

Changsha–Chengdu kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass> Teine klass
1824,5 ¥ (266 dollarit) 973 ¥ (142 dollarit) 591,5 ¥ (87 dollarit)

Changsha–Chengdu tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Changsha–Chengdu normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K192 19:52 12: 11 + 1 16 h 19 min

'+1' näitab, et rong saabub järgmisel päeval.

Chengdu–Changsha normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 10. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K194 07:07 00: 19 + 1 17 h 12 min

Changsha–Chengdu normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
381,5 ¥ (61 dollarit) 244,5 ¥ (39 $) 141,5 ¥ (21 dollarit)

Nõuanded rongireisimiseks

Hiina Raudteel on käimas rongide graafiku kohandamine, et saadavale oleks rohkem tavakiirusega ronge, mida saate otsida meie veebisaidilt. Vaadake Changsha–Chengdu ajakohaseid sõiduplaane .

Kui teie ajakava lubab, võite öise hotelliarve säästmiseks kaaluda tavakiirusega öörongi sõitmist.

Palun pöörake tähelepanu saabumis- ja väljumisjaamadele, kuna rongid saabuvad erinevatesse jaamadesse.