Changsha-Huangshani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Changsha ja Huangshani vahel on saadaval kaks paari kiirronge. Mõlemad tegutsevad Changsha lõuna raudteejaamas ja Huangshani põhjaraudteejaamas. Tavakiirusega rongid linnade vahel ei sõida.

Kui rongide sõiduplaanid ei vasta teie plaanile, saate selle asemel ümber istuda Shangrao raudteejaamas.

Kiired faktid

  • Kaugus: 745 kilomeetrit (463 miili)
  • Terminalid: Changsha lõuna raudteejaam, Huangshani põhjaraudteejaam
  • Kestus: 4 tundi
  • Peamised peatused: Nanchang, Yingtan, Shangrao

Changsha–Huangshani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 7. aprillil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G636 11:16 15:12 3 h 56 min
G2186 16:48 20:31 3 h 43 min

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Huangshanist Changshasse

(Värskendatud 7. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2185 08:22 12:16 3 h 54 min
G635 16:08 20:12 4 h 4 min

Changsha–Huangshani kiirrongipiletite hinnad

Kõrgem klass Esimene klass Teine klass
1044,5 ¥ (149 $) 557 ¥ (79 dollarit) 331 ¥ (47 dollarit)

Changsha-Huangshani ühendusrongid

Kui soovite Changsha ja Huangshani vahel rohkem võimalusi, saate ümber istuda Shangrao raudteejaama kaudu. Changsha ja Shangrao vahel sõidab nelikümmend kaheksa paari kiirronge ning Shangrao ja Huangshani vahel on saadaval üle 20 paari kiirronge.

Palun jäta vähemalt 1 tund ühenduse jaoks, isegi kui ümberistumine toimub samas raudteejaamas.

Lisateavet Huangshani transpordi kohta.