Changsha – Jinani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Changsha ja Jinani vahel viis paari kiirronge ja üks paar tavalisi ronge. Kui teie eelarve on piiratud, võite kaaluda ööbimiskoha tavakiiruse rongis võtmist.

Changsha–Jinani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1301–1588 kilomeetrit (808–987 miili)
  • Terminalid: Changsha lõuna raudteejaam, Jinani raudteejaam / Jinani lääneraudteejaam
  • Kestus: 7½–8½ tundi
  • Peamised peatused: Yueyang, Zhengzhou, Xuzhou

Changsha–Jinani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Hiina uusaasta loomade lugu
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1848 08:30 15:55 7 h 25 min
G276 09:30 16:49 7 h 19 min
G280 11:02 18:13 7 h 11 min
G2066 13:17 21:10 7 h 53 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.



Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Jinani ja Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G279 07:35 15:15 7 h 40 min
G275 09:07 16:21 7 h 14 min
G2058 10:14 18:08 7 h 54 min
G1847 13:59 21:50 7 h 51 min

Changsha–Jinani kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2068–2140 ¥ (298–305 dollarit) 1057–1096,5 ¥ (151–156 dollarit) 660–678,5 ¥ (94–97 dollarit)

Changsha–Jinani normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Changsha raudteejaam, Jinani raudteejaam
  • Kestus: 15-18½ tundi
  • Peamised peatused: Yueyang, Jinan

Changsha–Jinani normaalkiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Hiina traditsiooniline kleit meestele
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z168 07:09 01: 28 + 1 18 h 19 min

Pange tähele: ajakava on ainult teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Vana-Hiina laulnud dünastia

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Jinanist Changshasse

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T179 17:19 08: 15 + 1 14 h 56 min
Z167 18:08 10: 33 + 1 16 h 25 min

Changsha–Jinani tavakiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
440,5 ¥ (63 $) 288,5 ¥ (42 dollarit) 156,5 ¥ (23 dollarit)

Reisinõuanne

Võite kaaluda ka lendu. Changsha ja Jinani vahel lendab iga päev üle 10 paari lende ja reisi kestus on umbes 2 tundi. Täielik lennupilet on umbes 1240 CNY (177 USD).

Küll aga saate eelnevalt kontrollida, kas allahindlusi on. Mõnikord võite leida väga häid allahindlusi, näiteks 80% allahindlust 2020. aasta aprillis.