Changsha – Kunmingi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Changsha–Kunmingi rongiliin ühendab Hunani ja Yunnani provintside kultuuri- ja majanduskeskusi. Sellel liinil sõidab iga päev üle 20 rongipaari ja enamik neist on G-rongid.

Changsha–Kunmingi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1327 kilomeetrit (825 miili)
  • Kestus: 5½–8 tundi
  • Terminalid: Changsha lõunaraudteejaam, Kunmingi lõunaraudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Guiyang, Kunming

Changsha ja Kunmingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G2125



07:46

14:49

7 h 3 min

G403

13:44

18:49

5 h 5 min

G1377

15:02

21:14

faktid pandapoegade kohta

6 h 12 min

G1375

17:20

23:01

5 h 41 min


Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kunmingi ja Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G1380

07:24

13:44

6 h 20 min

G406

10:58

viis õhtul

6 h 2 min

G2126

15:33

22:53

7 h 20 min

G1514

16:00

21:23

kaasaegne Hiina hoovimaja

5 h 23 min

Changsha–Kunmingi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Kõrgem klass Esimene klass Teine klass

1573,5–1629 ¥

(223–231 dollarit)

948,5 ¥ (134 $)

839–868 ¥ (119–123 dollarit)

498,5–521 ¥ (71–74 dollarit)

Changsha–Kunmingi normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Kestus: 19½ tundi
  • Terminalid: Changsha raudteejaam, Kunmingi raudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Guiyang, Kunming

Changsha–Kunmingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z161

03:03

22:31

19 h 28 min

Pange tähele: ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kunmingi ja Changsha tavaliste rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z162

21:08

16: 27 + 1

19 h 19 min

Pange tähele: +1 tähendab, et saabute teisel päeval.

Changsha–Kunmingi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

553 ¥ (79 dollarit)

357 ¥ (51 dollarit)

189,5 ¥ (27 dollarit)

Rong või lennuk – kumb on parem?

Kumb on parem, sõltub sellest, milleks te reisite.

Kui reisite ärireisil, kuna see on kiireim režiim Wuhanist Kunmingisse või vastupidi. Lennupiletid võivad olla konkurentsivõimelised, kui on allahindlusi.

Kui reisite turistina, on parem kasutada kiirrongi. Seda seetõttu, et see on kiire, saate reisi ajal akendest avanevaid vaateid nautida ja hind on mõistlik.

Kuid tavaliste rongidega sõitmine ei ole soovitatav, kuna see võtab rongides liiga kaua aega ning ruumid ja keskkond pole piisavalt head.

Vaadake üksikasjalikku teavet allpool:

härja aasta tervitused
Kiirrong Tavalise kiirusega rong Lennuk

Pileti hind

71–74 USA dollarit teise klassi eest
119–123 USA dollarit esimese klassi eest

51 USA dollarit kõva magaja eest
79 USA dollarit pehme magamiskoha eest

214 USA dollarit turistiklassis

Kestus

7 tundi

19 tundi

2 tundi

Täpsus

Täpne

Aeg-ajalt viivitused

Aeg-ajalt viivitused

Istmeruum

Rohkem jalaruumi kui lennukis

Avar

Kitsas