Changsha – Luoyangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

See rongiliin ühendab Hunani provintsi pealinna Luoyangiga. Iga päev sõidab sellel liinil kolmteist rongipaari.

Changsha–Luoyangi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1072 kilomeetrit (666 miili)
  • Kestus: 4-5 tundi
  • Terminalid: Changsha lõunaraudteejaam, LuoyangLongmeni raudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Wuhan, Zhengzhou, Luoyang

Changsha ja Luoyangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G832



09:56

14:40

4 h 44 min

G818

12:57

17:39

4 h 42 min

G836

14:12

18:42

4 h 30 min

G840

16:32

21:11

4 h 39 min


Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

kui palju lapsi pandadel on

Kiirrongide sõiduplaanid Luoyangist Changshasse

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G850

07:41

12:59

5 h 18 min

G834

13:03

17:48

4 h 38 min

G842

14:54

19:15

4 h 21 min

G846

15:24

20:12

4 h 48 min

Changsha–Luoyangi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass

1414,5 ¥ (201 dollarit)

716,5 ¥ (102 $)

447,5 ¥ (64 dollarit)

Changsha–Luoyangi normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Kestus: 10-16 tundi
  • Terminalid: Changsha raudteejaam, Luoyangi raudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Luoyang

Changsha–Luoyangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

K536

00:28

15:32

14 h 52 min

K226

04:46

18:32

13 h 46 min

Z138

16:20

02: 44 + 1

10 h 24 min

K1348

18:24

08:00 + 1

13 h 36 min

Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Luoyangist Changshasse

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z136

03:18

13:15

9 h 57 min

K228

12:55

03:31

14 h 36 min

K84

15:26

05:00 + 1

13 h 34 min

K1350

20:09

09: 20 + 1

13 h 11 min

Changsha–Luoyangi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

385–413 ¥ (55–59 dollarit)

245–266 ¥ (35–38 dollarit)

128,5–138,5 ¥ (19–20 dollarit)

Reisimine kiirrongiga

Hiina kiirraudteevõrgu arenedes sõidavad rongid palju kiiremini kui varem. Aja jooksul, mis kulub tavalise kiirusega rongiga Changshast Luoyangi ühel suunal sõitmiseks, suudab kuulrong sõita mõlemal viisil.

Pileti hind on ka kuluefektiivne (teise klassi pilet on 447,5 CNY (64 USD)). Changsha ja Luoyangi vahel liikumiseks on tungivalt soovitatav kasutada kiirrongi.

Teid võib huvitada kuidas Hiinas rongiga sõita .