Changsha – Nanningi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Changsha–Nanningi rongiliin ühendab Hunani ja Guangxi provintside kultuuri- ja majanduskeskusi. Iga päev sõidab sellel liinil 12 paari ronge ja üheksa neist on G-rongid.

Changsha–Nanningi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 875 kilomeetrit (544 miili)
  • Kestus: 5-6 tundi
  • Terminalid: Changsha lõunaraudteejaam, Nanningi idaraudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Guilin, Nanning

Changsha ja Nanningi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G431



08:48

14:44

Hiina sodiaagimärkide ühilduvuse tabel

5 h 56 min

G1545

13:08

19:18

6 h 10 min

G529

14:24

19:26

5 h 2 min

G2065

16:34

22:24

5 h 50 min


Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanningi ja Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G2066

07:34

13:13

5 h 39 min

G422

08:25

14:18

5 h 53 min

G530

11:33

16:53

5 h 20 min

G432

tõelised vikerkaaremäed Hiina

15:03

21:14

6 h 11 min

G569

16:00

21:23

5 h 23 min

Changsha–Nanningi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass

953,5–965,5 ¥

(131–135 dollarit)

502–508 ¥ (69–71 dollarit)

314–318 ¥ (44–45 dollarit)

Changsha–Nanning normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Kestus: 9½–15 tundi
  • Terminalid: Changsha raudteejaam, Nanningi raudteejaam
  • Peamised peatused: Changsha, Guilin, Nanning

Changsha–Nanningi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z335

10:55

21:27

10 h 32 min

Z285

11:22

21:01

9 h 39 min

T289

14:16

05: 05 + 1

14 h 49 min

Pange tähele: ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks.

kuu uusaasta raha

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanningi ja Changsha tavaliste rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 19. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

Z336

08:41

19:15

10 h 34 min

T290

12:08

01: 46 + 1

13 h 38 min

Z286

17:27

02: 43 + 1

9 h 16 min

Changsha–Nanningi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Superior Soft Sleeper Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

798 ¥ (114 dollarit)

357–434 ¥

(51–62 dollarit)

231–280 ¥ (33–40 dollarit)

119–148,5 ¥ (17–21 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Hiinas on väga mugav rongiga reisida. Umbes 5-tunnise reisi puhul eelistavad inimesed tavaliselt reisida kiirrongiga, mitte lennukiga. Enne rongireisile minekut võite olla huvitatud kasulikust teabest. Kulutage üks minut, et lugeda allolevaid näpunäiteid:

  1. Toit: Rongides pakutav toit on piiratud, eriti pikal reisil, ja pakutakse ainult Hiina stiilis toitu. Seetõttu valmistage enne pardale minekut mõni toit ise.
  2. Vesi: Rongis antakse keedetud joogivett tasuta, kuid see ei pruugi maitseda väga hästi. Pakutakse ka pudelivett, kuid rongis on hind palju kõrgem kui poes. Enne pardale minekut on soovitatav osta paar pudelit vett.
  3. Tualettpaber: Rongis võib olla tualettpaberit, kuid võtke alati oma tualettpaber kaasa juhuks, kui see otsa saab.
  4. Kõrvaklapid: autod võivad olla lärmakad, kui inimesed räägivad või naeravad valju häälega, ja tõenäoliselt kuulete ka lapsi nutmas. Mürataseme vähendamiseks võite kaasa võtta mõned kõrvaklapid.
  5. Ohutus: hoidke oma väärisesemeid alati endaga kaasas, olenemata sellest, kas olete ärkvel või magate ja kuhu rongile lähete.
  6. Suitsetamine: Suitsetamine on lubatud tavalistes rongides, kuid see on keelatud kiirrongides.