Changsha – Zhangjiajie kiirrongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Kiired teenused vahel Changsha ja Zhangjiajie on nüüd töös. Kiirrongid vaibuvad kell Changsha raudteejaam , mis asub kesklinnas kesklinnas ja vastvalminud Zhangjiajie lääneraudteejaam .

Sellel marsruudil sõidab iga päev kaheksa paari kuulronge, mille reisiaeg on umbes 3 tundi . Changsha – Zhangjiajie kiirraudtee toimimisega on muutunud mugavamaks ja kiiremaks sõitmine teistest linnadest, nagu Guilin, Guangzhou ja Guiyang, Zhangjiajiesse.

Kiired faktid

  • Kaugus: 339 kilomeetrit (211 miili)
  • Kestus: umbes 3 tundi
  • Terminal: Changsha raudteejaam Changsha jaam (aadress: 406 Chezhan Middle Road, Furongi piirkond, Changsha nr 406 Chezhan Middle Road, Furongi piirkond, Changsha)
  • Terminal: Zhangjiajie lääneraudteejaam Zhangjiajie läänejaam (aadress: Shadi tänav, Yongdingi piirkond, Zhangjiajie)
  • Peatused: Changde, Yiyang

Changsha–Zhangjiajie kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)



Changshast Zhangjiajie West
Rongi number Väljumisaeg – saabumisaeg Kestus
C8030 06:27 - 09:30 3h 3min
C8040 07:34 - 10:33 2h 59min
C8052 11:17 - 14:41 3h 34min
C8036 12:15 - 15:27 3h 12min
C8032 13:20 - 16:37 3h 17min
C8042 14:15 - 17:15 3 h
C8050 18:52 - 22:15 3h 23min
C8034 20:35 - 23:53 3h 18min

Ajakohased Changsha – Zhangjiajie täpprongide sõiduplaanid .

Zhangjiajie–Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Zhangjiajie läänest Changshasse
Rongi number Väljumisaeg – saabumisaeg Kestus
C8051 07:40 - 11:01 3h 21min
C8035 08:30 - 11:54 3h 24min
C8031 09:50 - 13:05 3h 15min
C8041 10:48 - 13:56 3h 8min
C8037 15:45 - 19:06 3h 21min
C8033 16:55 - 20:15 3h 20min
C8043 17:30 - 20:34 3h 4min
C8053 18:08 - 22:00 3h 52min

zhangjiajie läänest Changshasse kiirrong

Changsha – Zhangjiajie kiirrongi piletihinnad

Esimene klass Teine klass
25 USA dollarit (166 CNY) 16 USA dollarit (108 CNY)

Changsha – Zhangjiajie normaalkiirusega rongid

Praegu sõidab Changsha ja Zhangjiajie vahel viis paari tavalisi ronge.

Changsha – Zhangjiajie normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Changsha – Zhangjiajie Zhangjiajie – Changsha
Rongi number Väljumine-saabumine Kestus Rongi number Väljumine-saabumine Kestus
K966 06.00-11.00 5 h K968 13:34 - 18:26 4h 52min
K9026 07:15 - 12:02 4h 47min K9028 14:45 - 19:39 4h 54min
K1376 07:28 - 12:58 5h 30min K808 15:54 - 21:13 5h 19min
K810 11:35 - 17:24 5h 49min K9066 16:56 - 22:37 5h 41min
K9064 21:34 – 03:15 järgmisel päeval 5h 41min K1374 18:58 - 23:45 4h 47min

Changsha – Zhangjiajie normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
25 USA dollarit (171 CNY) 16 USA dollarit (111 CNY) 8 USA dollarit (54,5 CNY)

Reisinõuanded

1. Changshas on nende kiirrongide terminal Changsha raudteejaam , mis asub kesklinnas kesklinna lähedal.

Pange tähele, et see jaam erineb Changsha lõuna raudteejaamast, mis on peamine kiirrongijaam, kust väljuvad rongid Pekingisse, Shanghaisse, Wuhani, Guiyangi ja Guilini.

2. Zhangjiajie linnas on kiirrongiterminal Zhangjiajie lääneraudteejaam , mitte keskse asukohaga Zhangjiajie raudteejaam tavakiirusega rongidele. Bussiliinid ühendavad Zhangjiajie lääneraudteejaama Zhangjiajie raudteejaama, Zhangjiajie Hehua rahvusvahelise lennujaama ja Wulingyuani maalilise piirkonnaga.

3. Et reisida Guilinist Zhangjiajiesse , on nüüd valik kiirrongid. Reisimine Guilinist Lõuna-Changshasse mis tahes kiirrongiga võtab aega umbes 3 tundi. Seejärel sõitke Changsha raudteejaama ja sõitke kiirrongiga Zhangjiajie West raudteejaama, mis võtab aega umbes 3 tundi. Kogu reisiaeg oleks umbes 8 tundi.

seotud artiklid

  • Guangzhou – Shenzhen – Hongkongi kiirrongiühendus
  • Peking – Hongkongi kiirrong
  • Guangzhou – Hongkongi kiirrong
  • Hongkong – Guilini kiirrong