Chengdu–Emeishani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu–Emeishani rongimarsruut on väga mugav reisijatele, kes peatuvad Chengdus ja soovivad sõita ühe päevaga Emei mäele. Chengdu ja Emeishani vahel sõidab iga päev 13 rongipaari, sõiduaeg on umbes poolteist tundi.

Chengdu–Emeishani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 170 kilomeetrit (106 miili)
  • Terminalid: Chengdu raudteejaam , Chengdu idaraudteejaam , Chengdu Lõuna raudteejaam , Emeishani raudteejaam.
  • Kestus: 1-1½ tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Meishan, Leshan, Emeishan

Chengdu–Emeishani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
C6521 08:05 09:19 1 h 14 min
C6037 11:01 12:17 1 h 16 min
C6315 17:31 19:12 1 h 41 min
D1947 21:46 23:01 1 h 15 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.



kui kaua ehitada suurt müüri

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Emeishanist Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D1912 06:54 07:58 1 h 4 min
C6528 09:38 10:53 1 h 15 min
C6308 12:49 14:07 1 h 18 min
C6314 19:36 20:52 1 h 16 min

Chengdu–Emeishani kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
194 ¥ (28 dollarit) ¥ 104 (15 $) 65 ¥ (9 dollarit)

Chengdu–Emeishani normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Chengdu raudteejaam, Chengdu lõunaraudteejaam
  • Kestus: 2 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Meishan, Pengshan, Emeishan, Yanggang

Chengdu–Emeishani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T8865 08:15 10:17 2 h 2 min
T8869 09:22 11:11 1 h 49 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Emeishanist Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T8866 16:41 19:05 2 h 24 min
T8870 18:11 20:11 2 h

Chengdu–Emeishani kiirrongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
¥ 120 (17 $) 75 ¥ (11 dollarit) 24,5 ¥ (4 dollarit)
Pekingi pingyao kuulirongQingchengi mägi

Transport Emeishani raudteejaamast Mount Emei maalilisse piirkonda

Emeishani raudteejaamast saate sõita avaliku bussiga nr 7 Mount Emei Scenic Area juurde. See võtab umbes 40 minutit ja maksab 1 CNY.

Teise võimalusena võite võtta takso. See võtab umbes 10 minutit ja maksab 15 CNY.

Emeishani raudteejaama aadress : Xiuhu avenüü, Meishani tänav, Emeishan, Leshan, Sichuani provints (hiina keeles: Xiuhu avenüü, Eshani tänav, Emeishani linn, Leshani linn, Sichuani provints).