Chengdu – Guiyangi kiirrongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu-Guiyangi kiirraudtee ühendab Sichuani ja Guizhou provintside pealinnu. Kiirrongidel kulub 640 kilomeetri (400 miili) läbimiseks 3,5–5 tundi. Need algavad/lõpevad Chengdu East ja Guiyang North/Guiyang East raudteejaamades.

Praegu ehitatakse uut kiirraudteed Chengdu ja Guiyangi vahel. Pärast uue raudteeliini avamist 2019. aasta lõpus lüheneb sõiduaeg vaid 3 tunnini. Erinevalt praegusest kiirraudteeliinist ei peatu uus mitte Chongqingis, vaid populaarsetes turismilinnades Leshanis ja Emeishanis.

  • Kaugus: 653 kilomeetrit (405 miili)
  • Kestus: 3,5 kuni 5 tundi
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam (hiina keeles: Chengdu East raudteejaam), Guiyangi põhjaraudteejaam (hiina keeles: Guiyang North Railway Station), Guiyangi idaraudteejaam (hiina keeles: Guiyang East Railway Station)

Chengdu–Guiyangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)



Chengdu idast kuni Guiyangi idani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
D1841 06:46 10:46 4 h
G2883 08:51 12:17 3 h 26 min
D1820 10:15 14:27 4 h 12 min
D2855 12:05 15:53 3 h 48 min
D1833 14:13 18:38 4 h 25 min
G2163 15:59 19:56 3 h 57 min
Chengdu idast kuni Guiyangi põhjani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
G8683 08:06 11:35 3 h 29 min
G2885 09:49 13:37 3 h 48 min
G8655 12:12 16:08 3 h 56 min
G8657 13:59 17:54 3 h 55 min
G2887 15:08 19:09 4 h 1 min

Nende kahe linna vahel sõidab päevasel ajal kokku 40 kuulrongi, mis väljuvad kella 06.26-19.00. Chengdu–Guiyangi täpprongide ajakohased sõiduplaanid.

Kiirrongide sõiduplaanid Guiyangist Chengdusse

(Värskendatud 17. veebruaril 2020)

Guiyang idast kuni Chengdu idani
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
D1838 10:51 15:01 4 h 10 min
D1852 12:39 17:23 4 h 44 min
G2856 13:58 17:46 3 h 48 min
D1780 15:59 20:22 4 h 23 min
D1826 17:46 21:38 3 h 52 min
G1984 18:20 22:01 3 h 41 min
Guiyangi põhjaosa kuni Chengdu idaosa
Rongi number Väljumisaeg Saabumise aeg Kestus
G8692 07:30 10:51 3 h 21 min
G2888 11:40 15:40 4 h
G8694 14:50 18:11 3 h 21 min
G2890 15:47 19:47 4 h
G8664 19:15 22:35 3 h 20 min

Nende kahe linna vahel sõidab päevasel ajal kokku 40 kuulrongi, mis väljuvad kella 06.26-19.00. Guiyangist Chengdusse kulgevate rongide ajakohased sõiduplaanid.

Chengdu – Guiyangi uus kiirraudtee

Uus kiirraudtee Chengdu ja Guiyangi vahel peaks tööle 2019. aasta lõpuks. See algab Chengdu idaraudteejaamast, möödub Leshanist ja Yibinist Sichuani provintsis, Weixinist, Zhenxiongist Yunnani provintsis, Bijiest Guizhou provintsis ja lõpeb Guiyang East raudteejaamas. Disainkiirus on 250 km/h (155 miili tunnis), sõiduaeg Chengdust Guiyangi on 3 tundi.

Chengdu – Guiyangi kiirraudtee ühendab Leshani – Emei mäe reisijatele pühendatud raudtee ja Chengdu – Leshani kiirraudtee läänes ning Kunmingi – Shanghai ja Guiyangi – Guangzhou kiirraudteed idas.

seotud artiklid

  • Hongkong – Guangzhou kiirrongid
  • Hongkong – Shenzheni kiirrongid
  • Hongkong – Xiameni kiirrongid
  • Hongkong – Changsha kiirrongid