Chengdu-Huaihua rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu ja Huaihua vahel sõidab 11 paari ronge. Üheksa neist on kiirrongid. Huaihuasse reisijad saavad Fenghuangchengi või sealt tagasi sõitmiseks sinna ümber istuda.

Chengdu–Huaihua kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 894 kilomeetrit (556 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam , Huaihua Lõuna raudteejaam
  • Kestus: 5 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Chongqing, Guiyang, Huaihua

Chengdu–Huaihua kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2195 06:13 11:40 5 h 27 min
G2371 07:06 12:23 5 h 17 min
G2191 09:30 14:59 5 h 29 min
G2163 15:48 21:55 5 h 57 min

Pane tähele: Loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.



hämar hämar sum hongkong

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Huaihuast Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2161 09:43 15:29 5 h 46 min
G1757 13:33 19:13 5 h 40 min
G2185 14:17 19:44 5 h 27 min
G2193 18:05 23:20 5 h 15 min

Chengdu–Huaihua kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
1379 ¥ (200 dollarit) 735 ¥ (107 dollarit 451 ¥ (66 dollarit)

Chengdu–Huaihua tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Chengdu raudteejaam, Chengdu idaraudteejaam, Huaihua raudteejaam
  • Kestus: 15 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Chongqing, Huaihua

Chengdu–Huaihua normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

kelle jaoks ehitati terrakotaarmee
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K488 12:37 03:58 järgmisel päeval 15 h 21 min
K588 16:20 06:36 järgmisel päeval 14 h 16 min
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Huaihua–Chengdu tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K586 08:39 23:04 14 h 25 min
K487 02:54 17:18 14 h 24 min

Chengdu–Huaihua tavakiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
359 ¥ (52 dollarit) 228 ¥ (33 dollarit) 124 ¥ (18 dollarit)

Kuidas saada Huaihuast Fenghuangi iidsesse linna

Kaugus Huaihuast Fenghuangi on umbes 100 kilomeetrit. Kui saabute Huaihua raudteejaama, sõitke takso või avaliku bussiga nr 12 või K12 (2 CNY) Huaihua läänepoolsesse bussijaama, et sõita otse Fenghuangi. See võtab umbes pool tundi ja maksab 40 CNY.

Hiina valuuta ajalugu

Kui saabute Huaihua lõunaraudteejaama, minge raudteejaama lähedal asuvast bussijaamast otsebussiga Fenghuangi.

seotud artiklid