Chengdu-Jinani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu ja Jinani vahel sõidab iga päev ainult kaks paari kiirronge. Reisi kestvus kiirrongis on üle 10 tunni, mis on päris pikk aeg.

Kiired faktid

  • Kaugus: 1827–1900 kilomeetrit (1135–1181 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam, Jinani idaraudteejaam
  • Kestus: 10½-11½ tundi
  • Peamised peatused: Mianyang, Xi'an, Luoyang, Zhengzhou, Xuzhou

Chengdu–Jinani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2088 09:49 20:22 10 h 33 min
G1832 11:53 23:11 11 h 18 min

Pane tähele: Ajakava on ainult teile viitamiseks.



Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Jinani ja Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

2020 Hiina uusaasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1831 06:59 17:30 10 h 31 min
G2090 11:12 21:57 10 h 45 min

Chengdu–Jinani kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2422,5–1262,5 ¥ (345–346 dollarit) 1258–1262,5 ¥ (179–180 dollarit) 786,5 ¥ (112 dollarit)

Reisinõuanne

Võite kaaluda ka lendu. Chengdu ja Jinani vahel lendab iga päev üheksa paari lende ja reisi kestus on umbes 2 tundi. Täielik lennupilet on umbes 1900 CNY (272 USD).

Küll aga saate eelnevalt kontrollida, kas allahindlusi on. Mõnikord võite leida väga häid allahindlusi, näiteks 80% allahindlust 2020. aasta aprillis.