Chengdu-Leshani kiirrongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu–Leshani rongimarsruut on väga mugav reisijatele, kes peatuvad Chengdus ja soovivad sõita Leshani hiiglasliku Buddha juurde ühe päevaga. Chengdu ja Leshani vahel sõidab iga päev rohkem kui 30 rongipaari ja intervall on tõesti lühike.

Kiired faktid

  • Kaugus: 144 kilomeetrit (89 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam , Chengdu Lõuna raudteejaam , Leshani raudteejaam
  • Kestus: 40 minutit kuni 1 tund
  • Peamised peatused: Chengdu, Shuangliu lennujaam, Leshan

Chengdu–Leshani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2195 06:13 06:59 46 min
D1859 08:28 09:20 52 min
D1753 10:55 11:41 46 min
D1785 12:00 13:04 1 h 4 min
G2829 15:50 16:46 56 min
D1947 21:46 22:44 58 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Leshanist Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
C6256 08:08 09:06 58 min
C6662 09:01 09:53 52 min
C6306 12:04 13:13 1 h 9 min
C6308 13:14 14:07 53 min
G2828 15:42 16:40 58 min
G2802 19:42 20:28 46 min

Chengdu–Leshani kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
162 ¥ (24 dollarit) 86 ¥ (13 $) 54 ¥ (8 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Nendes lühimaarongides on vähe äri- ja esimese klassi istekohti, mistõttu on tavaliselt keeruline kummagi klassi pileteid osta. Teise klassi piletit on palju lihtsam osta.

Kui pärast Leshani ringreisi peate jõudma lennule Chengdu Shuangliu rahvusvahelises lennujaamas, võite sõita rongiga otse Leshani raudteejaamast lennujaama. Leshani raudteejaamast sõidab lennujaama üle 10 rongi. Reisi kestus on umbes 50 minutit.