Chengdu-Luoyangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu ja Luoyangi vahel sõidab 18 paari kiirronge. Reisi kestus on umbes 5 kuni 6 tundi. Teise klassi istekoht maksab 64 USD pileti kohta.

Saadaval on ka viis paari normaalkiirusega ronge. Reisi kestus on umbes 18 kuni 22 tundi. Soft-sleeper klassi pilet maksab 76 USD pilet. Enamik inimesi eelistab nüüd Chengdu ja Luoyangi vahel sõitmiseks kasutada kiirrongi.

Chengdu–Luoyangi kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1079 kilomeetrit (670 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam, Luoyang Longmeni raudteejaam
  • Kestus: 5-6 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Xi'an, Huashan, Luoyang

Chengdu–Luoyangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)



Chengdu idaosast (成都东站) Luoyang Longmeni (洛阳龙门)
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2204 08:08 13:38 5 h 30 min
G1282 09:06 14:30 5 h 24 min
G574 10:07 15:40 5 h 33 min
G1888 11:21 17:46 6 h 25 min
G2206 13:10 18:54 5 h 44 min
G2212 16:46 22:15 5 h 29 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Luoyangist Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Chengdu idaosast (成都东站) Luoyang Longmeni (洛阳龙门)
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G2201 07:50 13:19 5 h 29 min
G2203 09:03 14:53 5 h 50 min
G2213 10:11 15:37 5 h 26 min
G1709 12:49 18:05 5 h 16 min
G1701 13:56 19:14 5 h 18 min
G2087 16:24 21:57 5 h 33 min

Chengdu–Luoyangi kiirrongipiletite hinnad

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Äriklass Esimene klass Teine klass
1340 ¥ (195 $) 700 ¥ (102 dollarit) 437,5 ¥ (64 $)

Chengdu–Luoyang Normal-Speed Trains

Kiired faktid

  • Terminalid: Chengdu raudteejaam, Luoyangi raudteejaam
  • Kestus: 18-20 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Xi'an, Luoyang

Chengdu–Luoyangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

1951 Hiina sodiaagi aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K386 11:56 05:56 + 1 päev 18 h
K292 16:50 15:01 + 1 päev 22 h 11 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Luoyangist Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K385 15:20 10:15 + 1 päev 18 h 55 min
K291 23:24 20:06 + 1 päev 20 h 42 min

Chengdu–Luoyangi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
524,5 ¥ (76 dollarit) 338 ¥ (49 dollarit) 248,5 ¥ (26 dollarit)

Luoyang Longmeni raudteejaam

Luoyang Longmeni raudteejaam (洛阳龙门站) on uus jaam, mis on mõeldud peamiselt kiirrongidele.

  • Aadress: 19 Tongqu Road, Luolongi piirkond, Luoyang, Henani provints
  • hiina keel: Nr 19, Tongqu Road, Luolongi piirkond, Luoyangi linn, Henani provints

Kuidas pääseda Luoyang Longmeni raudteejaamast Longmeni grottidesse

Buss nr 71 sõidab otse Luoyang Longmeni raudteejaamast Longmeni koobastesse. See võtab aega umbes 1 tund ja maksab 1 CNY inimese kohta.

1. Buss peatub Longmen Grottoesi bussijaamas, mis ei ole sissepääsule väga lähedal. Longmen Grottoesi maalilisse piirkonda peate kõndima umbes 1,1 kilomeetrit (0,6 miili).

2. Kui reisite taksoga, on kestvus umbes 21 minutit ja maksab 15 CNY.

Hiina astroloogia ühilduvuse graafikud