Chengdu-Pingyao rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdust Pingyaosse sõitvaid ronge otsitakse väga sageli, kuna need kaks linna on reisijate seas väga populaarsed. Siin kirjeldame üksikasjalikult, kuidas saate nende kahe linna vahel rongiga reisida.

millised loomad elavad koos pandadega

Praegu ei sõida Chengdust Pingyaosse ühtegi otserongi. Parim marsruut ühest linnast teise reisimiseks on ümberistumine Xi'anis.

Chengdu–Pingyao kiirrongid ümberistumisega Xi'anis

Kiired faktid

  • Kaugus: 1220 kilomeetrit (758 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam, Xi’ani põhjaraudteejaam, Pingyao Gucheng (iidne linn) raudteejaam
  • Kestus : u. 8 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Xi'an, Pingyao

Chengdu–Xi’an–Pingyao kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)



Võimalikud ühendusrongid Chengdu idaosast Xi'ani põhjaosasse Pingyao Guchengi:

Rongi number Lahkumine Saabumine Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Rong 1 D1914 07:36 11:55 8 h 19 min
1 tund Xi’ani põhjaraudteejaamas Rong 2 D2518 12:55 15:55
Rong 1 G2232 08:28 12:37 7 h 58 min
48 minutit Xi’ani põhjaraudteejaamas Rong 2 D2520 13:25 16:26
  • Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Pingyao–Xi’an–Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

peab sööma hongkongis

Võimalikud ühendusrongid Pingyao Guchengist Xi'ani põhjaosa ja Chengdu idaosa vahel:

Rongi number Lahkumine Saabumine Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Rong 1 D2505 08:40 11:50 7 h 59 min
57 minutit Xi’ani põhjaraudteejaamas Rong 2 G2207 12:47 16:39
Rong 1 D2519 13:27 16:28 7 h 57 min
1 tund Xi’ani põhjaraudteejaamas Rong 2 G2679 17:28 21:24

Chengdu–Xi’an–Pingyao kiirrongi piletihinnad

Chengdust Xi'ani:

aasta hobuse tunnused
Äriklass Esimene klass Teine klass
789 ¥ (115 dollarit) 421 ¥ (62 dollarit) 263 ¥ (39 dollarit)

Xi'anist Pingyaosse:

Äriklass Esimene klass Teine klass
450 ¥ (66 dollarit) ¥ 240 (35 $) ¥ 150 (22 dollarit)

Kui reisite mõlemas rongis teise klassiga, maksab pilet kokku 61 USD inimese kohta.

Kuidas kiiresti ühes jaamas ümber istuda

Samasse jaama saabudes ja sealt väljudes saate jaamasiseselt otse rongide vahel ümber istuda ja minna otse järgmise rongi ootesaali. Pole vaja minna jaamast välja ja uuesti turvakontrolli teha.

Leiate sildid „Üleminek (直接换乘)” maapinnalt või platvormide ümbert, seejärel järgige neid ootesaali jõudmiseks. Parem on hoida järgmise rongi sõiduplaan käepärast, et saaksite seda vajadusel töötajale näidata.