Chengdu raudteejaam

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu jaam, mida nimetatakse ka Põhja-Railway Stationiks, on Edela-Hiina suurim raudtee-reisijate jaam, mis asub Chongqingi linnast 504 km (313 miili) või Kunmingi linnast 1100 km (683 miili) kaugusel. Piletiakendel müüakse rongipileteid 10 päeva jooksul enne väljumiskuupäeva.

Liinid ja rongid

Chengdu raudteejaam on mõne olulise raudteeliini (nt Chengdu-Chongqingi liini, Baoji-Chengdu liini, Chengdu-Kunmingi liini ja Dazhou-Chengdu liini) lähtejaam. Rohkem kui 20 linna, sealhulgas Guangzhou, Wuhan, Changsha, Kunming, Nanjing, Chongqing, Fuzhou, Nanchang, Shanghai ja Lanzhou pakuvad otseronge Chengdusse.

Transport Chengdu raudteejaama

Bussiga

1. Chengdu raudteejaama (Chengdu jaam)/tahale: 2, 9, 16, 17, 27, 34, 36, 50, 54, 55, 65, 83, 86, 108, 123, 298, K1, K2



2. Chengdu Shuangliu lennujaama ja tagasi: lennujaamabuss 2

3. Chengdu Chadianzi bussijaama ja sealt tagasi: 17 ja 86

Metrooga

Metrooliin 1: otse Chengdu raudteejaama (成都站) Metrooliin 2: Tianfu väljaku jaam (天府广场站) – ümberistumine metrooliinile 1 – Chengdu raudteejaam (成都站)

Chengdu raudteejaamast Chengdu idaraudteejaama

Chengdu East raudteejaam asub Wanke Roadil, Chenghua piirkonnas.

Sõitke metrooliiniga 1 (Century City jaama poole, 4 peatust) Tianfu Square'i jaama, seejärel metrooliiniga 2 (Chengdu avaliku halduse instituudi jaama poole, 8 peatust) Chengyu Flyoveri jaama ja kõndige umbes 700 meetrit loodesse. Kogu teekond kestab umbes 50 minutit.

Chengdu raudteejaam

Teise võimalusena võite sõita bussiga nr 2 Chengdu East Station West Square'ile. Selleks võib kuluda 1 tund ja 10 minutit.

Chengdu raudteejaamast Chengdu lääneraudteejaama (Chengdu lõunaraudteejaam)

Chengdu lõunaraudteejaam asub Wuhou piirkonnas, peamiselt Emeishani ja Jiangyouga piirnevate C-rongide jaoks. Sinna jõudmiseks võite sõita metrooliiniga 1 ja väljuda D1 väljapääsu kaudu Chengdu lõunaraudteejaamas (火车南站). Kogu teekond kestab umbes 40 minutit.

Chengdu raudteejaamast Lhasa raudteejaama

Rong T22/T23 viib teid kohale Lhasa raudteejaam , mis asub Lhasa linnast edelas. See on pikk, 3360 km pikkune teekond, mis kestab umbes 43 tundi. Hind on 328 RMB kõva istme eest, 668 kuni 709 kõva magamiskoha eest või 1062 kuni 1101 pehme istme eest.

Rongid Väljub Saabub Kestus
T22/T23 20:45 15:40 1p 18h 55min

Chengdu raudteejaamast Chongqingi põhjaraudteejaama

Iga päev sõidab Chengdust suunduval raudteel 11 rongi Chongqingi põhjajaam . Neist kaheksa on D-rongid. D-rongid viivad teid Chongqingi umbes 2 tunniga ja maksavad 97 RMB teise klassi istekoha või 116 RMB esimese klassi istekoha eest.

mille poolest on Hani dünastia tuntud

Kui soovite odavamat reisi, võite valida ka kahe K-rongi ja T-rongi vahel Chongqingi. Need kestavad vastavalt umbes viis või kolm tundi ja maksavad 46 RMB. Tabelis on mõned rongid.

Chengdu jaamast Chongqingi põhjaosasse…
Rongid Väljub Saabub Kestus
D628 07:40 09:49 2h 9min
D5116 13:53 16:01 2h 8min
D5126 18:11 20:22 2h 10min
K194 09:17 14:18 5h 1min
T58 10:20 13:28 3h 8min

Chengdu raudteejaamast Kunmingi raudteejaama

Chengdu raudteejaam ja Kunmingi raudteejaam neid ühendab iga päev kuus K-rongi. See on pikk teekond. Olge valmis ööseks reisimiseks. Järgmine ajakava on teile teadmiseks.

Chengdu jaamast Kunmingi jaama…
Rongid Väljub Saabub Kestus
K853 08:42 07:33 22h 51min
K113 13:02 07:13 18h 11min
K145 13:57 10:08 20h 11min
K165 15:02 09:22 18h 20min
K1139 15:03 13:01 21h 58min
K1504/K1501 19:04 12:31 17h 26min

Chengdu raudteejaama sihtkohad

Chengdu jaamast…
Tüüp Rongid Sihtkohad Väljub Saabub Kestus
D-rongid D6101 Qingchengi mägi 06:53 07:26 33 min
D6149 Lidui park 14:49 15:25 36 min
D6183 Pengzhou 09:30 10:11 41 min
D5104 Chongqingi põhjaosa 08:54 10:57 2h 3min
D5154 Yingshan 13:43 15:50 2h 7min
D5176 Guang’ani lõunaosa 08:22 10:39 2h 17min
D6150 Nanchong 15:42 18:27 2h 45min
D5182 Dazhou 08:12 11:01 2h 49min
D368 Wuhan 10:44 20:23 9h 39min
D628 Shanghai Hongqiao 07:40 23:38 15h 58min
K-rongid K9445 Yibin 23:37 06:43 7h 6min
K9396 Bazhong 21:50 07:13 9h 23min
K9455 Panzhihua 18:51 08:00 13h 9min
K6 Xi'an 21:14 12:15 15h 1min
K113 Kunming 13:02 07:13 18h 34min
K9472 Longchang viis õhtul 12:39 19h 39min
K856 Lanzhou 15:20 12:01 20h 41min
K692 Hankou 13:06 11:30 22h 24min
K1058 Xiningi lääneosa 11:56 12:39 1p 43 min
K818 Pekingi lääneosa 19:18 21:07 1p 1h 49min
K870 Zhengzhou 14:41 16:36 1p 1h 55min
K194 Guangzhou 09:17 13:16 1p 3h 59min
K246 Yangzhou 21:38 06:35 1p 8h 57min
K424 Ningbo 12:20 22:55 1p 10h 35min
K206 Qingdao 17:36 08:44 1p 15h 8min
K258 Tianjin 13:55 05:58 1p 16h 3min
K678 Yantai 16:23 08:56 1p 16h 33min
K386 Shenyangi põhjaosa 17:47 11:10 1p 17h 48min
K390 Fuzhou 10:11 05:25 1p 19h 14min
K452 Lõuna-Urumchi 19:13 18:07 1p 22h 54min
K1273 Hangzhou 08:31 09:39 2p 1h 8min
K546 Qiqihar 07:39 13:20 2p 5h 41min
T-rongid T8906 Mianyang 13:46 15:19 1h 33min
T8972 Jiangyou 18:58 21:20 2h 22min
T8865 Xichang 21:21 07:06 9h 45min
T8870 Guangyuan 18:21 13:22 19h 1min
T126 Dongguani idaosa 22:35 05:16 1p 6h 41min
T22 Lhasa 20:45 15:40 1p 18h 55min