Chengdu-Shenzheni rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdust Shenzheni sõitvad rongid ühendavad läände Hiina lõunaosaga. Marsruut on umbes 1710 kilomeetrit (1063 miili) pikk.

Chengdu ja Shenzheni vahel sõidavad tavalise kiirusega otserongid, kuid seni pole saadaval ühtegi otsest kiirrongi. Parim marsruut kiirrongiga reisimiseks Chengdust Shenzheni või vastupidi on ümberistumine kell Guangzhou lõunaraudteejaam .

kesksügisfestivali tervitused

Kiired faktid

Chengdu–Shenzheni rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K588 16:20 07:10 + 2 päeva 38 h 50 min
Z334 19:25 06:02 + 2 päeva 34 h 37 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida Hiina Highlights rongipiletite teenusest .

Rongigraafikud Shenzhenist Chengdusse

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine> Kestus
K586 08:50 23:04 + 1 päev 38 h 14 min
Z332 14:30 23:27 + 1 päev 32 h 57 min

Chengdu–Shenzheni normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
924,5 ¥ (134 $) 586,5 ¥ (85 $) 310,5 ¥ 45 $)

Chengdu–Shenzheni kiirrongid ümberistumisega Guangzhous

Kiired faktid

  • Kaugus: 1710 kilomeetrit (1063 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam, Guangzhou lõunaraudteejaam, Shenzheni põhjaraudteejaam
  • Kestus: 10 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Guiyang, Guilin, Guangzhou, Shenzhen

Chengdu ja Shenzheni kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Ühendusrongid Chengdu idaosast Guangzhou lõunaosa ja Shenzheni põhja vahel:

Rongi number Lahkumine Saabumine Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Rong 1 D1801 08:15 16:32 9 h 35 min
47 min Guangzhou lõunaraudteejaamas Rong 2 G6001 17:19 17:50
Rong 1 D1753 10:55 19:55 10 h 39 min
1 h 10 min Guangzhou lõunaraudteejaamas Rong 2 G6205 21:05 21:34
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Shenzheni–Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Ühendusrongid Shenzhenist põhjaosast Guangzhou lõunaosasse Chengdu idaosasse:

Rongi number Lahkumine Saabumine Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Rong 1 G6208 09:19 09:56 10 h 12 min
47 min Guangzhou lõunaraudteejaamas Rong 2 D1756 10:43 19:31
Rong 1 G554 13:27 14:04 9 h 41 min
1 h 24 min Guangzhou lõunaraudteejaamas Rong 2 D1752 15:28 23:08

Chengdu–Guangzhou–Shenzheni kiirrongi piletihinnad

Chengdu idaosast Guangzhou lõunasse:
Esimene klass Teine klass
987 ¥ (143 $) 614 ¥ (89 dollarit)
Guangzhou lõunaosast Shenzheni põhja poole:
Äriklass Esimene klass Teine klass
¥ 269 (39 $) 99,5 ¥ (15 dollarit) 75 ¥ (11 dollarit)

Kui reisite mõlemas rongis teise klassiga, maksab pilet kokku 100 USD inimese kohta.

Rong või lennuk – kumb on parem?

Kiirrong Tavalise kiirusega rong Lennuk
Pileti hind 100 USA dollarit teise klassi eest
158 USA dollarit esimese klassi eest
134 USA dollarit kõva magaja eest
85 USA dollarit pehme magamiskoha eest
265–321 USA dollarit turistiklassis
Kestus 9-10 tundi 33-38 tundi 2½ tundi
Täpsus Täpne Aeg-ajalt viivitused Aeg-ajalt viivitused
Istmeruum Rohkem jalaruumi kui lennukis Avar Kitsas
Plussid 1. Mõistlikud piletihinnad
2. Kiirrongid on kiired ja täpsed
3. Rongis saab jalgu sirutada
4. Nautige teel olles akendest avanevaid vaateid
1. Mõistlikud piletihinnad
2. Säästa öö majutusarve
3. Varu päeva jooksul rohkem aega vaatamisväärsustega tutvumiseks
4. Magamisrongiga on mugavam ja huvitavam sõita
5. Nautige teel olles akendest avanevaid vaateid
1. Kiireim transpordiliik Chengdu ja Shenzheni vahel
2. Lennupiletid võivad olla konkurentsivõimelised, kui on allahindlusi