Chengdu-Taiyuani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Chengdu ja Taiyuani vahel vaid kaks paari kiirronge ja kaks paari tavalisi ronge. Kõrghooajal broneerige piletid võimalikult varakult. Reisi kestus kiirrongiga sõites on vaid umbes 7 tundi. Kui teie eelarve on piiratud, on soovitatav kasutada öiseid normaalkiirusega ronge.

Chengdu–Taiyuani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1237 kilomeetrit (769 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam, Taiyuani lõunaraudteejaam
  • Kestus: 7-8 tundi
  • Peamised peatused: Mianyang, Xi'an

Chengdu–Taiyuani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 8. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D1904 07:53 15:59 8 h 6 min
D1906 15:17 22:51 7 h 34 min

Pane tähele: Ajakava on ainult viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.



Harbini rahvusvaheline jää- ja lumefestival

Taiyuani ja Chengdu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 8. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D1901 07:19 14:59 7 h 40 min
D1905 16:20 23:20 7 h

Chengdu–Taiyuani kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
1325 ¥ (189 $) 707 ¥ (101 dollarit) 441,5 ¥ (63 $)

Chengdu–Taiyuani normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Chengdu raudteejaam, Taiyuani raudteejaam
  • Kestus: 23-26 tundi
  • Peamised peatused: Mianyang, Xianyang, Xi'an, Yan'an

Chengdu–Taiyuani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 8. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K546 07:39 09: 46 + 1 26 h 7 min
T8 08:40 07: 21 + 1 22 h 41 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Taiyuanist Chengdu tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 8. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K545 20:51 22: 25 + 1 25 h 34 min
T7 22:09 20: 36 + 1 22 h 27 min

Chengdu–Taiyuani tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
515 ¥ (81 dollarit) 328 ¥ (52 dollarit) 192 ¥ (28 dollarit)

Reisinõuanded

1. Kui te ei saa broneerida piletit otserongile Chengdust Taiyuani, saate seda teha kaaluge ümberistumist Xi'anis . Valikuvõimalusi Chengdust Xi'ani ja Xi'anist Taiyuani on rohkem kui küll.

2. Saate ka kaaluge lendu . Chengdu ja Taiyuani vahel toimub iga päev üle kuue paari lende ja reisi kestus on umbes 2 tundi. Lennupilet on umbes 1230 CNY.

Kontrollige, kas neid on allahindlusi ette. Mõnikord võite leida väga häid allahindlusi, näiteks 60% allahindlust 2020. aasta aprillis.

Jaama teave

See on Taiyuani lõunaraudteejaamast kesklinna umbes 12 kilomeetrit (7 miili). Jaamasse sõidavad järgmised avalikud bussid: 51, 501, 502, 807, 824, 849, 861 ja 868.