Chengdu-Wuhani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu–Wuhani rongiliinil sõidab igapäevaselt üle 25 rongipaari. Kuusteist paari on kiirrongid D. Kiireim rong on D953 Hankou raudteejaamast Chengdu idaraudteejaama, reisi kestus on 8 tundi. Teise klassi istekohad maksavad 375 CNY (122 USD) pilet.

Chengdu–Wuhani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1457 kilomeetrit (905 miili)
  • Terminalid: Chengdu idaraudteejaam , Wuhani raudteejaam / Hankou raudteejaam
  • Kestus: 8-10 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Chongqing, Wuhan

Chengdu–Wuhani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

kas teil on meilt hongkongi minekuks viisat vaja
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2244 06:30 16:36 10 h 6 min
D954 07:47 15:49 8 h 2 min
D2264 09:11 17:46 8 h 35 min
D368* 10:55 20:28 9 h 33 min
D634 13:32 22:26 8 h 54 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Wuhanist Chengdu kiirrongi sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D618 08:54 18:50 9 h 56 min
D353 11:29 20:25 8 h 56 min
D2207 12:16 21:36 9 h 20 min
D953 12:59 20:59 8 h
D2263 14:06 23:18 9 h 12 min

Chengdu–Wuhani kiirrongipiletite hinnad

Esimene klass Teine klass
587–622 ¥ (84–89 dollarit) 366,5–388 ¥ (53–56 dollarit)

Chengdu–Wuhani tavakiirusega rongid

Kiired faktid

Chengdu–Wuhani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K1258 09:40 04: 14 + 1 18 h 34 min
Z50 11:42 22:59 11 h 17 min
Z334 22:35 16: 13 + 1 17 h 38 min
T126 22:50 15: 06 + 1 16 h 16 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult viitamiseks.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Wuhanist Chengdu tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K354 08:27 06: 38 + 1 22 h 11 min
K1256 11:13 07: 39 + 1 20 h 26 min
Z392 18:00 12: 38 + 1 18 h 38 min
Z49 22:20 08: 56 + 1 10 h 36 min

Chengdu–Wuhani normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
441–581 ¥ (63–83 dollarit) 280–371 ¥ (40–53 dollarit) 148–191,5 ¥ (22–28 dollarit)

Wuhani raudteejaamad

Wuhanis on kolm raudteejaama: Wuhani raudteejaam, Hankou raudteejaam ja Wuhangi raudteejaam.

Palun pöörake tähelepanu selle rongiliini jaamadele, kuna rongid sõidavad erinevates jaamades. Enne väljalendu saate oma reisinõustaja või hotelli töötajatega tutvuda ja veenduda, et lähete õigesse kohta.

sodiaagiloomad järjekorras

Allpool on loetletud kolme raudteejaama aadressid:

Wuhani raudteejaam

  • Hiina nimi: Wuhani raudteejaam
  • Aadress: Baiyuni tee (Yangchuni järve lähedal), Hongshani piirkond, Wuhan
  • Hiina aadress: Baiyuni tee, Hongshani piirkond, Wuhan

Hankou raudteejaam

  • Hiina nimi: Hankou jaam
  • Aadress: 185Fazhan Avenue, Jianghani piirkond, Wuhan
  • Hiina aadress: 185 Development Avenue, Jianghani piirkond, Wuhan

Wuchangi raudteejaam

  • Hiina nimi: Wuchangi jaam
  • Aadress: Zhongshan Roadist kagus, Wuhani piirkond, Wuhan
  • Hiina aadress: Zhongshan Roadi kaguots, Wuhani piirkond, Wuhan

Võib-olla soovite ka teada Kuidas Hiinas rongiga sõita .