Chengdu-Xiningi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chengdu–Xiningi rongimarsruut on üks osa Sichuani–Tiibeti raudteest. Sellel liinil sõidavad nii kiir- kui ka normaalrongid – alates 15. oktoobrist 2019 on sellel liinil sõitnud üks paar kiirronge.

Chengdu–Xiningi kiirrongid

Kiired faktid

Chengdu–Xiningi kiirrongi sõiduplaan

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D768 11:56 22:09 10 h 13 min

Värskete sõiduplaanide vaatamiseks võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.



Xiningist Chengdu kiirrongi sõiduplaan

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D766 07:58 17:51 9 h 53 min

Chengdu–Xiningi kiirrongipiletite hinnad

Esimene klass Teine klass
455 ¥ (67 dollarit) 285 ¥ (42 dollarit)

Chengdu–Xiningi normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

Chengdu–Xiningi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

draakoni ühilduvuse aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
Z322 21:37 12:06 + 1 päev

14 h 29 min

K1058 21:47 12:45 + 1 päev 14 h 58 min

Pane tähele: Eespool loetletud rongid on töös ainult kaks. Ajakava on ainult viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

draakoni aasta

Xiningist Chengdu tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K2634 19:15 10:28 + 1 päev 15 h 13 min
K1060 21:55 12:25 + 1 päev 14 h 30 min

Chengdu–Xiningi normaalkiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
400 ¥ (58 dollarit) 262 ¥ (38 dollarit) 138 ¥ (20 dollarit)

Xining asub Qinghai-Tiibeti raudtee ristmikul ja sellel on parimad transpordiühendused. Kõik teistest kohtadest (nt Pekingist, Shanghaist ja Guangzhoust) pärit rongid, mis sõidavad Tiibetisse, peatuvad Xiningi raudteejaamas.

Kui soovite Tiibetisse rongiga sõita, on Xiningi raudteejaamas saadaval rohkem rongivalikuid.

Rong või lennuk – kumb on parem?

Kiirrong Tavalise kiirusega rong Lennuk
Pileti hind 42 USA dollarit teise klassi eest
67 USA dollarit esimese klassi eest
38 USA dollarit kõva magaja eest
58 USA dollarit pehme magamiskoha eest
121–215 USA dollarit turistiklassis
Kestus 10 tundi 15 tundi 1½ tundi
Täpsus Täpne Aeg-ajalt viivitused Aeg-ajalt viivitused
Istmeruum Rohkem jalaruumi kui lennukis Avar Kitsas
Plussid 1. Mõistlikud piletihinnad
2. Kiirrongid on kiired ja täpsed
3. Rongis saab jalgu sirutada
4. Nautige teel olles akendest avanevaid vaateid
1. Mõistlikud piletihinnad
2. Säästa öö majutusarve
3. Varu päevast rohkem aega vaatamisväärsustega tutvumiseks
4. Magamisrongiga on mugavam ja huvitavam sõita
5. Nautige teel olles akendest avanevaid vaateid
1. Kiireim transpordiliik Chengdu ja Xiningi vahel
2. Lennupiletid võivad olla konkurentsivõimelised, kui on allahindlusi