Chongqing – Changsha rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

See rongiliin ühendab Chongqingi Hunani provintsi pealinnaga. Iga päev sõidab sellel liinil kaksteist rongipaari.

Chongqing-Changsha kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 995 kilomeetrit (618 miili)
  • Kestus: 5-6 tundi
  • Terminalid: Chongqingi lääneraudteejaam, Changsha lõunaraudteejaam
  • Peamised peatused: Chongqing, Guiyang, Changsha

Chongqingi ja Changsha kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G2371



08:35

14:07

5 h 32 min

G1755

09:10

14:54

5 h 44 min

G1339

11:36

17:30

5 h 54 min

G2163

17:35

23:26

5 h 51 min


Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Changsha ja Chongqingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

G2161

07:57

13:48

5 h 51 min

G1757

11:46

17:48

6 h 2 min

G1981

14:57

20:34

5 h 37 min

G1333

17:28

23:05

5 h 37 min

Chongqingi ja Changsha kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Kõrgem klass Esimene klass Teine klass

1393,5 ¥ (198 $)

839 ¥ (129 dollarit)

743 ¥ (106 dollarit)

448,5 ¥ (64 $)

Chongqing-Changsha normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Kestus: 10–21 tundi
  • Terminalid: Chongqingi põhjaraudteejaam /Chongqingi lääneraudteejaam, Changsha raudteejaam
  • Peamised peatused: Chongqing, Guiyang, Changsha

Tavakiirusega rongide sõiduplaanid Chongqingist Changshasse

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

K73

09:28

20:53

11 h 25 min

K678

12:15

22:55

10 h 40 min

K504

16:36

05: 27 + 1

12 h 51 min

K358

23:22

20: 06 + 1

20 h 44 min

Pange tähele: need on vaid mõned töös olevatest rongidest. Ülaltoodud ajakava on teile viitamiseks.

+1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, kasutage selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsige meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

millal on Hiina kuufestival

Changsha–Chongqingi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

K1078

00:03

11:58

11 h 55 min

K74

05:04

15:46

10 h 42 min

K502

viis õhtul

06: 50 + 1

13 h 50 min

K192

19:35

05: 235 + 1

10 h

Chongqingist Changshasse sõitvate tavaliste rongide piletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

385–525 ¥ (55–75 dollarit)

245–336 ¥ (35–48 dollarit)

128,5–177,5 ¥ (19–26 dollarit)

Reisimine kiirrongiga

Hiina kiirraudteevõrgu arenedes sõidavad rongid palju kiiremini kui varem. Aja jooksul, mis kulub tavakiirusega rongiga ühel suunal Chongqingist Changshasse sõitmiseks, suudab kuulrong sõita mõlemas suunas.

Pileti hind on ka kuluefektiivne (teise klassi pilet on 448,5 CNY (64 USD)). Chongqingi ja Changsha vahel on väga soovitatav sõita kiirrongiga.

Teid võib huvitada kuidas Hiinas rongiga sõita .