Chongqing – Fuzhou rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Chongqingi ja Fuzhou vahel kolm paari kiirronge ja kaks paari tavalisi ronge. Reisi kestvus kiirrongis on üle 10 tunni, mis on päris pikk aeg.

Chongqing-Fuzhou kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 1763–2180 kilomeetrit (1095–1355 miili)
  • Terminalid: Chongqingi põhjaraudteejaam, Fuzhou raudteejaam
  • Kestus: 10½-14 tundi
  • Peamised peatused: Zunyi, Guiyang, Kaili, Luoding, Changsha, Nanchang, Shangrao

Chongqingi ja Fuzhou kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 22. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2228 08:55 22:08 13 h 13 min
G1755 09:10 19:45 10 h 35 min
D2244 - - -

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.



Fuzhou–Chongqingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 22. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1756 07:07 17:48 10 h 41 min
D2226 08:48 22:38 13 h 50 min
D2242 - - -

Chongqingi ja Fuzhou kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2491 ¥ (355 dollarit) 894–1328,5 ¥ (128–189 dollarit) 558,5–796 ¥ (80–114 dollarit)

Chongqing-Fuzhou tavakiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Fuzhou raudteejaam, Chongqingi põhjaraudteejaam / Chongqingi lääneraudteejaam
  • Kestus: 25½–32½ tundi
  • Peamised peatused: Wanzhou, Yichang, Wuchang, Nanchang

Tavakiirusega rongide sõiduplaanid Chongqingist Fuzhousse

(Värskendatud 22. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K806 08:25 16: 56 + 1 32 h 31 min
K1270 18:00 19: 32 + 1 25 h 32 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Tavalise kiirusega rongide sõiduplaanid Fuzhou–Chongqing

(Värskendatud 22. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K1268 10:36 12: 51 + 1 32 h 15 min
K804 20:45 05: 06 + 1 26 h 21 min

Chongqingist Fuzhousse sõitvate tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
598–640 ¥ (94–101 dollarit) 381–408 ¥ (60–64 dollarit) 224–240 ¥ (32–35 dollarit)

Reisinõuanded

1. Arvestades kiirrongide pikka reisi kestust, võite arvestada ka ööbimisega K rongid mis kulgevad Chongqingi ja Fuzhou vahel.

2. Saate ka kaaluge lendu . Chongqingi ja Fuzhou vahel lendab iga päev kaheksa paari lende ja reisi kestus on umbes 2,5 tundi. Täielik lennupilet on umbes 1770 CNY (253 USA dollarit).

Küll aga saate eelnevalt kontrollida, kas allahindlusi on. Mõnikord võite leida väga häid allahindlusi, näiteks 70% allahindlust 2020. aasta aprillis.

Jaama teave

See asub umbes 20 kilomeetri (12 miili) kaugusel Chongqingi lääneraudteejaam kesklinna piirkonda. Jaama jõudmiseks kasutage järgmist ühistransporti:

  • Avalikud bussid: 203, 213, 222, 325, 441, 473, 499, 526, 0495 ja T033
  • Kiirbussid: G01, G02, G03, G07, G08 ja G09