Chongqing – Jinani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Chongqingi ja Jinani vahel iga päev kaks paari kiirronge. Reisi kestus ühel neist on üle 12 tunni, mis on üsna pikk aeg. Kui leiate lennule hea allahindluse, võiksite kaaluda ka seda võimalust.

Kiired faktid

  • Kaugus: 1786–2129 kilomeetrit (1110–1323 miili)
  • Terminalid: Chongqingi lääneraudteejaam / Chongqingi põhjaraudteejaam, Jinani lääneraudteejaam / Jinani raudteejaam
  • Kestus: 11½-13 tundi
  • Peamised peatused: Chengdu, Mianyang, Xi'an, Luoyang, Zhengzhou, Xuzhou

Chongqingist Jinani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G316 06:47 18:34 11 h 47 min
G1832 10:16 23:11 12 h 55 min

Pane tähele: Ajakava on ainult teile viitamiseks.



Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongi sõiduplaan Jinanist Chongqingi

(Värskendatud 28. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1831 06:59 19:08 12 h 9 min

Chongqingist Jinani kiirrongi piletihinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2471–2866 ¥ (352–408 dollarit) 1285,5–1496 ¥ (183–213 dollarit) 796–928,5 ¥ (114–133 dollarit)

Reisinõuanded

Palun pöörake tähelepanu raudteejaamadele. Kuigi ronge on ainult kaks paari, on seal neli erinevat raudteejaama.

Võite kaaluda ka lendu. Chongqingi ja Jinani vahel lendab iga päev üle 10 paari lende ja reisi kestus on umbes 2 tundi. Täielik lennupilet on umbes 1340 CNY (192 USD).

Küll aga saate eelnevalt kontrollida, kas allahindlusi on. Mõnikord võite leida väga häid allahindlusi, näiteks 80% allahindlust 2020. aasta aprillis.

Jaama teave

See asub umbes 20 kilomeetri (12 miili) kaugusel Chongqingi lääneraudteejaam kesklinna piirkonda. Jaama jõudmiseks kasutage järgmist ühistransporti:

  • Avalikud bussid: 203, 213, 222, 325, 441, 473, 499, 526, 0495 ja T033
  • Kiirbussid: G01, G02, G03, G07, G08 ja G09