Chongqing – Nanchangi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chongqing-Nanchangi rongiliinil sõidab igapäevaselt 13 rongipaari. Vaid kaks paari on normaalrongid ja ülejäänud on kiirrongid.

Lühim reisi kestus on umbes 7 tundi rongis G2371. Teise klassi istekohad maksavad 390 CNY (56 USD) pilet D-rongides ja 588 CNY (84 USD) pilet G-rongides.

Chongqing-Nanchangi kiirrongid

Kiired faktid

Chongqingi ja Nanchangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)



Hiina uusaasta kaunistused ja sümbolid
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2234 07:44 17:36 9 h 52 min
G2371 08:35 15:45 7 h 10 min
G1983 09:59 17:23 7 h 24 min
D2238 08:55 18:16 9 h 21 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned mittetöötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanchangi ja Chongqingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
G1759 07:08 14:45 7 h 37 min
D2242 10:33 19:55 9 h 22 min
G1337 12:33 19:44 7 h 11 min
G1333 15:42 23:05 7 h 23 min

Chongqingi ja Nanchangi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
1834,5 ¥ (263 $) 624–978 ¥ (90–140 dollarit) 390–588 ¥ (56–84 dollarit)

Chongqing–Nanchangi normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Chongqingi lääneraudteejaam, Nanchangi raudteejaam / Nanchangi lääneraudteejaam
  • Kestus: 19-23 tundi
  • Peamised peatused: Chongqing, Wuhan, Nanchang

Chongqingist Nanchangi tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K1270 18:00 13: 03 + 1 19 h 3 min
K806 08:25 06: 50 + 1 22 h 25 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanchangi ja Chongqingi tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K804 05:58 05: 06 + 1 23 h 8 min
K1268 16:52 12: 51 + 1 19 h 59 min

Chongqingi ja Nanchangi tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
511 ¥ (73 dollarit) 329 ¥ (47 dollarit) 173,5 ¥ (25 $)

Kuidas valida kiirrongi istmetüüpe

Nagu näete ülaltoodud kiirrongide piletihindade tabelist, on hinnad erinevate klasside lõikes erinevad, isegi sama klassi piires. Kas tead, millised on nende istmete erinevused? Kulutage alloleva teabe lugemiseks 1 minut.

Äriklass Esimene klass Teine klass
  • Kõige luksuslikum
  • 3 kohta järjest (2+1)
  • VIP salong jaamas
  • Täielikult lamav
  • Tasuta söök mõnes rongis
  • Lameekraaniga televiisorid
  • Olemas pistikupesa
  • Mugav sõit
  • 4 istet reas (2+2)
  • Osaliselt lamavas asendis
  • Kokkupandav laud, padi ja jalatugi
  • Olemas pistikupesa
  • Kõige soodsam
  • 5 kohta järjest (3+2)
  • Sageli rahvarohke
  • Olemas pistikupesa

Edasiseks lugemiseks:

kui kaua on suur Hiina müür seal olnud

Kuidas Hiinas rongitüüpide ja istmeklasside vahel valida

Broneerige oma rongipiletid Hiina tipphetkedega

Hiina rongipiletite ostmine Internetist reisibüroost nagu Hiina esiletõstmised on kõige mugavam.

Hiina tipphetked muudavad rongipiletite veebipõhise broneerimise teile kättesaadavaks, et säästa palju aega ja vaeva. Kõikide päringutega tegelevad meie kohalikud reisispetsialistid, kellel on palju kogemusi rongipiletite broneerimisel ja kes oskavad hästi planeerida rongireisi marsruute.

ilm yiwu Hiinas