Chongqing – Nanjingi rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Chongqing-Nanjingi rongiliinil sõidab iga päev 19 rongipaari. Ainult üks paar on normaalrongid ja ülejäänud on kõik kiirrongid. Lühim reisi kestus on umbes 8½ tundi rongis D954. Teise klassi istekohad D-rongides maksavad 478,5 CNY (69 USD) pilet.

Chongqing-Nanjing kiirrongid

Kiired faktid

Chongqingi ja Nanjingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

2016. aasta oli mis looma aasta
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D3074 06:41 16:12 9 h 31 min
D2218 08:38 18:11 9 h 33 min
G1976 09:12 20:55 11 h 43 min
D954 10:05 18:34 8 h 29 min
D2374 12:00 21:52 9 h 52 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.



Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanjingist Chongqingi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2373 07:16 16:48 9 h 32 min
G1886 08:07 19:33 11 h 26 min
D353 08:30 18:00 9 h 30 min
D3057 09:32 18:59 9 h 27 min
D2271 11:55 22:15 10 h 20 min

Chongqingi ja Nanjingi kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
2931,5 ¥ (417 $) 751–1531 ¥ (107–218 dollarit) 470–949 ¥ (67–135 dollarit)

Chongqing-Nanjing normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Chongqingi lääneraudteejaam, Nanjingi raudteejaam
  • Kestus: 23-24 tundi
  • Peamised peatused: Chongqing, Zhengzhou, Jinan, Nanjing

Chongqingi ja Nanjingi normaalse kiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T238 07:05 06: 23 + 1 23 h 18 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Nanjingist Chongqingi tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 1. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
T237 14:09 14: 11 + 1 24 h 2 min

Chongqingi ja Nanjingi tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
595 ¥ (85 dollarit) 378 ¥ (54 dollarit) ¥ 201 (29 $)

Kas peaksite sõitma D- või G-rongiga?

Sellel marsruudil on parem sõita D-rongiga, mitte G-rongiga. Mõlemad tüübid on kiirrongid, miks on D-rongid paremad?

1. G-rongide piletid maksavad rohkem kui D-rongide piletid.

2. Reisi kestus D-rongidel on lühem (9 tundi) kui G-rongidel (12 tundi).

Üldiselt oleks reisi kestus G-rongidel kiirem kui D-rongidel, kuna need on kiiremad. Sellel marsruudil aga sõidavad G-rongid koerarajal, D-rongid aga sirgel. See tähendab, et D-rongid jõuavad sihtkohta kiiremini.

3. Saadaval on rohkem D-ronge, mille vahel saate valida.

lõpu suur Hiina müür

Seetõttu soovitame Chongqingist Nanjingi või vastupidi sõitmiseks kasutada D-rongi.

Broneerige oma rongipiletid Hiina tipphetkedega

Hiina rongipiletite ostmine Internetist reisibüroost nagu Hiina esiletõstmised on kõige mugavam.

Hiina tipphetked muudavad rongipiletite veebipõhise broneerimise teile kättesaadavaks, et säästa palju aega ja vaeva. Kõikide päringutega tegelevad meie kohalikud reisispetsialistid, kellel on palju kogemusi rongipiletite broneerimisel ja kes oskavad hästi planeerida rongireisi marsruute.

Rongipileti(d) saate broneerida meie veebisaidi kaudu: https://www.chinahighlights.com/china-trains/