Datong-Linfeni rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Datongi ja Linfeni vahel kolm paari kiirronge ja kolm paari tavalisi ronge. Kiirrongiga sõites on reisi kestus vaid umbes 4 tundi, samas kui tavarongiga sõites kulub see kaks korda kauem.

Kiirrongid Datong–Linfen

Kiired faktid

  • Kaugus: 509–629 kilomeetrit (316–391 miili)
  • Terminalid: Datongi lõunaraudteejaam, Linfeni lääneraudteejaam
  • Kestus: 4-4½ tundi
  • Peamised peatused: Yingxian, Taiyuan

Datong kuni Linfen kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 15. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2583 07:39 12:00 4 h 21 min
D5375 17:55 22:11 4 h 16 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Linfeni ja Datongi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 15. mail 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D5366 07:55 11:45 3 h 50 min
D5372 13:30 17:35 4 h 5 min
D5378 17:42 21:56 4 h 14 min

Datongi ja Linfeni kiirrongipiletite hinnad

Esimene klass Teine klass
258 ¥ (37 dollarit) 162 ¥ (23 dollarit)

Datong–Linfen normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Datongi raudteejaam, Linfeni raudteejaam
  • Kestus: 9½-10½ tundi
  • Peamised peatused: Yingxian, Taiyuan

Datong kuni Linfeni normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 15. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K7807 10:18 20:44 10 h 26 min
K671 17:10 02: 42 + 1 9 h 32 min
  • Pane tähele: Ajakava on ainult teile viitamiseks. Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Linfeni ja Datongi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 15. mail 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K672 04:54 15:27 10 h 33 min
K7808 10:22 20:12 9 h 50 min
2464 18:45 04: 34 + 1 9 h 49 min

Datongi ja Linfeni tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
233 ¥ (33 dollarit) 152 ¥ (22 dollarit) 86 ¥ (12 dollarit)

Jaama teave

Linfen Westi raudteejaamast kesklinna on umbes 5 kilomeetrit (3 miili). Jaamasse sõidavad järgmised avalikud bussid: 5, 6, 7 ja 13.