Datongi raudteejaam

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali Datongi raudteejaam kaardil
Datongi raudteejaam
Hiina nimi: Datongi jaam
Aadress: No.1 Zhanqian Road, Datong
Hiina aadress: nr 1, Zhanqiani tänav, Datongi linn

Datongi raudteejaam on oluline transpordisõlm, mis ühendab Pekingit, Tianjini, Hebei provintsi, Shanxi provintsi ja Sise-Mongoolia autonoomseid piirkondi. Seal on viis peamist kaherööpmelist elektrifitseeritud raudteed, Peking-Baotou raudtee, Peking-Yuanpingi raudtee, Datong-Zhangjiakou raudtee, Datong-Qinhuangdao raudtee ja Beitongpu raudtee. Jaamas on ka rohkem kui 40 muud haruliini ja juurdepääsu raudteeliini. Bullet rongiliinid on ehitamisel või kavandamisel Datongi ja Xiani ja Pekingi vahel. Jaam asub Moskvasse viival rahvusvahelisel raudteeliinil. See veebitaoline raudteevõrk ühendab Hiina põhja- ja loodeosa.

Hiina sodiaagiaasta 2000

Jooned

  • Peking-Baotou liin (Peking-Zhangjiakou-Datong-Jining-Hohhot-Baotou)
  • Datong-Qinhuangdao liin (Datong-Qinhuangdao)
  • Peking-Yuanping (Peking-Datong Lingqiu-Yuanping)
  • Tongpu liin (Datong-Yuncheng)
  • Rahvusvaheline raudtee (Peking-Datong-Jining-Erlianhaote-Ulaanbaatar-Moskva)
  • Yungangi liin (Datong-Yungang)
  • Liin Datong-Zhungeer (Datong – Zhungeer)
  • Datong-Xi'an (Datong-Xi'an)
Datongi raudteejaam

Transport Datongi raudteejaama

Buss: Reisijad saavad Datongi linna sõita raudteejaamast bussidega nr 1, nr 2, nr 4, nr 8 või nr 32.

Takso: Alghind on 5 või 6 RMB ja seejärel 1,2 RMB kilomeetri kohta.



Datongi raudteejaamast Pingyao raudteejaama

Iidse linnareisi nautimiseks on saadaval üks K-rong ja kolm aeglast rongi. K-rongi pileti hind on 69 RMB kõva istme ja 130 RMB kõva magaja eest. Aeglaste rongide piletid on pisut odavamad – kõva istme eest 61 RMB, kõva magaja eest 122 RMB ja pehme magamiskoha eest 186 RMB.

Mõned neist rongidest väljuvad varahommikul; seetõttu peaksite olema ettevaatlik, et mitte neid vahele jätta.

Datongi jaamast Pingyao jaama…

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K7807 05:49 13:37 7h 48min
2671 16:40 00:15 7h 35min
2462/2463 23:17 06:22 7h 5min
2602/2603 06:17 14:20 8h 3min

Datongi raudteejaamast Pekingisse

Datongi jaam on ühendatud Pekingi jaam , Pekingi läänejaam ja Pekingi põhjajaam K-, T- ja aeglaste rongidega. Rongireis kahe linna vahel kestab 6–7 tundi. Pileti hind on ligikaudu 45 RMB kuni 53 RMB kõva istme puhul, 99 RMB kuni 107 RMB kõva magaja puhul ja 138 RMB kuni 158 RMB pehme magamiskoha puhul.

milline Hiina impeerium avas siiditee kuidas impeerium seda tegi

Järgmises tabelis võrreldakse T-, K- ja aeglaseid teenuseid.

2009. aasta Hiina uusaasta loom

Datongi jaamast Pekingisse…

Rongi number Sihtkohad Lahkumine Saabumine Kestus
K616 Peking 08:06 14:35 6h 29min
K44 Peking 13:40 19:42 6h 2min
K574 Pekingi lääneosa 03:07 09:10 6h 3min
1456 Pekingi põhjaosa 12:43 20:05 7h 22min

Datongi raudteejaamast Yungang Grottoesi juurde

Datongi jaam pakub bussiga lihtsat juurdepääsu AAAAA maalilisse piirkonda ja Yungangi koobastesse. Bussiga 4 saab Four Bus Company kaudu sõita terminali ja seejärel bussiga 3 Yungang Grottoesi juurde. Kogu teekond kestab umbes kaks tundi ja maksab 2 RMB.

Datongi raudteejaama erinäpunäited

  • Piletite broneerimiseks telefoniteenuse kaudu tasuge esmalt pileti eest panga kaudu ja seejärel aitavad töötajad pileti broneerida või pileti teieni toimetada.
  • Kõik raudteejaamad üle kogu riigi on ühendatud, nii et saate broneerida vajaliku pileti kõikjalt
  • Telefonibroneering nõuab lisatasu 5 RMB pileti kohta. Kohaletoimetamiseks lisage 15 RMB (kohaletoimetamise teenus on saadaval ainult linnas).

Eriteenus Datongi raudteejaamas

Reisijate vedu: pagasi- ja pakiveoteenus.

Kauba saatmine: kaubakoormate, konteinerite kohaletoimetamine ja kauba turvalisus.

Datongi raudteejaama sihtkohad:

Datongi raudteejaamast…

Tüüp Rongi number Sihtkohad Lahkumine Saabumine Kestus
K-rongid K7803 Taiyuan 14:55 18:35 3h 40min
K616 Peking 08:06 14:35 6h 29min
K606 Tianjin 22:33 07:32 8h 59min
K7807 Yuncheng 05:49 18:59 13h 10min
K573 Dongsheng West 20:54 10:09 13h 15min
K1112 Shenyang 22:08 15:28 17h 20min
K218 Handan 15:45 10:08 18h 23min
K220 Baotou 18:29 13:13 18h 44min
K712 Qingdao 09:47 10:15 24h 28min
K891 Hangzhou 11:55 12:55 25h
K1278 Nanchang 08:35 16:59 32h 24min
K43 Jiayuguan 10:55 19:55 33h
K731 Guangzhou idaosa 14:19 05:15 38h 56min
Muud rongid 4629 Shuozhou 07:10 09:11 2h 1min
6823 Ningwu 12:51 16:27 3h 36min
6088 Zhangjiakou lõunaosa 07:38 11:25 3h 47min
2671 Xi'an 16:40 08:56 16h 16min
2462 Linfen 15:57 09:10 17h 13min
2604 Qinhuangdao 10:35 10:47 24h 12min
1456 Tongliao 08:57 10:00 25h 3min
1458 Hohhot 17:25 18:39 25h 14min