Datong-Taiyuani rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Taiyuan on Shanxi provintsi pealinn ja Datong on üks provintsi kuulsamaid linnu, kus asuvad paljud iidsed vaatamisväärsused. Seetõttu sõidab Datongi ja Taiyuani vahel iga päev üheksa paari kiirronge ja 10 paari tavalisi ronge.

Datong–Taiyuani kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 280 kilomeetrit (174 miili)
  • Terminalid: Datongi lõunaraudteejaam, Taiyuani lõunaraudteejaam
  • Kestus: 1-2½ tundi
  • Peamine peatus: Yingxian

Datongist Taiyuani kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D5361 07:15 09:38 2 h 23 min
D5367 12:05 14:20 2 h 15 min
D5371 16:10 18:47 2 h 37 min
D5377 19:35 21:59 2 h 24 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Taiyuani ja Datongi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. aprillil 2020)



kits hiina sodiaagis
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D2582 12:58 15:26 2 h 28 min
D5368 10:55 13:08 2 h 13 min
D5374 15:58 18:33 2 h 35 min
D5378 19:36 21:56 2 h 20 min

Datongi ja Taiyuani kiirrongipiletite hinnad

Esimene klass Teine klass
143 ¥ (20 dollarit) 90 ¥ (13 dollarit)

Datong–Taiyuani normaalkiirusega rongid

Kiired faktid

  • Terminalid: Taiyuani raudteejaam, Datongi raudteejaam
  • Kestus: 3-5½ tundi
  • Peamine peatus: Yingxian

Datongi ja Taiyuani normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K7807 06:20 12:02 5 h 42 min
Z7805 14:10 17:35 3 h 25 min
K671 17:10 22:55 5 h 45 min
2463 22:31 03: 58 + 1 5 h 27 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Taiyuanist Datongi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 9. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K1366 05:22 09:20 3 h 58 min
K7802 11:26 15:18 3 h 52 min
Z7806 18:30 21:18 2 h 48 min
2464 23:13 04: 34 + 1 5 h 21 min

Datongi ja Taiyuani tavaliste rongide piletihinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
135,5–149,5 ¥ (19–21 dollarit) 89,5–97,5 ¥ (13–14 dollarit) 43,5–51,5 ¥ (6–7 dollarit)

Reisinõuanne

Võite võtta ka a kaugliinibuss Datongist Taiyuani. Sõitke Datong Xinanzhani bussiterminalist bussiga. Bussipilet maksab umbes 70 CNY inimese kohta ja reisi kestus on umbes 3½ tundi.

Hiina uusaasta 2021

Jaama teave

See asub umbes 12 kilomeetri (7 miili) kaugusel Taiyuani lõunaraudteejaam kesklinna piirkonda. Jaamasse sõidavad järgmised avalikud bussid: 51, 501, 502, 807, 824, 849, 861 ja 868.