Dunhuang-Zhangye rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu liigub nende Dunhuangi ja Zhangye vahel 4 paari tavalisi ronge ja 1 paar kiirronge. Kiirrongi sõidu kestus on vaid umbes 4 tundi, samas kui normaalrongidega umbes 7–8 tundi.

Kiirrongid Dunhuan–Zhangye

Kiired faktid

  • Kaugus: 586 kilomeetrit (umbes 364 miili)
  • Terminalid: Dunhuangi raudteejaam, Zhangye lääneraudteejaam
  • Kestus: 4 tundi
  • Peamised peatused: Jiayuguan

Dunhuangi–Zhangye kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 18. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

D2759



09:56

14:00

4 h 04 min

Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.

Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Zhangye–Dunhuangi kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 18. märtsil 2020)

Hiina uusaasta toiduideed
Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

D2752

16:28

20:47

4 h 19 min

Dunhuangi–Zhangye kiirrongipiletite hinnad

Rongi number Teine klass

278 ¥ (41 dollarit)

174,5 ¥ (25 dollarit)

Dunhuang - Zhangye Normal-Speed Trains

Kiired faktid

  • Terminalid: Dunhuangi raudteejaam, Zhangye raudteejaam
  • Kestus: 5 kuni 7½ tundi
  • Peamised peatused: Jiayuguan

Dunhuangi–Zhangye tavakiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 18. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

K43

07:28

14:52

7 h 24 min

K369

08:40

16:28

7 h 48 min

K9669

koera tund

18:13

01: 53 + 1

7 h 40 min

Y669

20:50

01: 59 + 1

5 h 09 min

  • Pange tähele: ülaltoodud rongid on ainult mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.
  • +1 tähendab, et jõuate kohale teisel päeval.

Zhangye–Dunhuangi normaalkiirusega rongide sõiduplaanid

(Värskendatud 18. märtsil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus

K9670

00:32

07:25

6 h 53 min

K44

00:59

08:11

7 h 12 min

K370

01:29

mis ilm juulis on

08:38

7 h 09 min

Y670

23:34

05: 53 + 1

6 h 19 min

Dunhuangi–Zhangye tavakiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste

267 ¥ (39 dollarit)

154 ¥ (22 dollarit)

81 ¥ (12 dollarit)

Nõuanded rongiga reisimiseks

Palun pöörake tähelepanu Zhangye jaamadele. Normaal- ja kiirrongid alustavad/lõpevad erinevatest jaamast. Mõlemad jaamad asuvad kesklinna lähedal, umbes 3 kilomeetri kaugusel.

Järgmise avaliku bussiga saab sõita Zhangye Lääne raudteejaama liinile 1, liin 22, uus liin 1, uus liin 2. Maksumus on 2 CNY inimese kohta.

Transport Zhangye raudteejaamast

Zhangye raudteejaamast Danxia rahvusliku geoloogiaparki on umbes 40 kilomeetrit (24 miili).

  • rentida auto kohalikus piirkonnas, hind on umbes 300 CNY auto kohta (4- või 5-kohaline sõiduk).
  • sõitke Zhangye Westi raudteejaamast bussiga New Line 1 Zhangye West kaugliinide bussiterminali ja seejärel sõitke kaugliinibussiga Danxia National Geological'i. Ühe reisi hind on umbes 30 CNY.
  • sõitke Zhangye raudteejaamast bussiga Liin 1 Zhangye West kaugliinide bussiterminali ja seejärel sõitke kaugliinibussiga Danxia National Geological'i. Ühe reisi hind on umbes 30 CNY.