Avastage Hiina 7 kõige maalilisemat rongireisi

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

7 kõige maalilisemat rongireisi pakuvad peale kaunite maastike lõpp-linnades ka võluvaid vaateid rongide akendest. Selle asemel, et näha lennukis sama pilvemerd, muudab teie reisi paremaks see, et näete läbi rongi akende erinevaid maastikke.

Lugege edasi, et näha, millise rongimarsruudiga soovite oma reisi alustada.

1. Chengdust Kunmingi – 'geoloogiamuuseumi' marsruut

  • Pikkus: 1096 km (681 miili)
  • Kestus: kiirrong: umbes 6 tundi; normaalkiirusega rong: umbes 19 tundi.
  • Hind: 487,5 jüaani (72 USD) teise klassi eest; 372,5 jüaani (60 USD) pehme magamiskoha eest
  • Rongi ajakava: 3 kiirrongi ja 4 tavalist rongi päevas (väljumine 08:51-16:06)
  • Lavastused: mäed ja kaljud, sügavad kanjonid, suured jõed Edela-Hiinas, pikad sillad
kivimetsKivimets, Kunming

See raudteeliin on olnud kasutusel alates juulist 1970. Ühinenud Rahvaste Organisatsioon kiitis seda 20. sajandil koos endise NSV Liidu Sputnik 1-ga 1957. aastal ja Kuu kaljudega kui üht kolmest inimkonna looduse vallutamise imest 20. sajandil. tagasi Ameerika Ühendriikide Apollo poolt.



See kulgeb läbi Edela-Hiina, kus on 56 mägede ja jõgede keerulised geograafilised piirkonnad . Chengdu tasandikult, umbes 400 meetri kõrguselt, läheb rong üles kõrgusel umbes 2000 meetrit , reisides läbi tunnelite ja üle mägede. Raudteeliini keeruline geograafia annab sellele marsruudile geoloogiamuuseumi nime.

Soovitatav Bullet Traini sõiduplaan ja hind

  • Väljumisjaam: Chengdu East raudteejaam
  • Terminaljaam: Kunmingi lõunaraudteejaam
Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Äriklass Esimene klass Teine klass
G2883 08:51 14:30 5 h 39 min 220 USD (1494,5 jüaani) 117 USD (797,5 jüaani) 72 USD (487,5 jüaani)
G2887 15:06 21:44 6 h 38 min 220 USD (1494,5 jüaani) 117 USD (797,5 jüaani) 72 USD (487,5 jüaani)

2. Pekingist Shanghaisse — kiirrong jõukates linnades

  • Pikkus: 1318 km (819 miili)
  • Kestus: 5 tundi ca.
  • Hind: 553 jüaani (89 USD) teise klassi istme eest
  • Rongi ajakava: 38 päevast kiirrongi (väljuvad 06:43-19:08)
  • Lavastused: lõputud nisupõllud, Kollane jõgi, värviliste katustega maastikud, Jangtse jõgi
bundBund, Shanghai

Peking ja Shanghai on kaks kõige enam populaarsed linnad esimest korda Hiinasse reisijatele . See kiirrongi marsruut on väga populaarne ja kindlasti tasub Hiina reisi ajal sõita. See on reis, mis ühendab mõned Hiina peamised linnamaastikud koos haritud maapiirkondadega maastik ja mäed vahepeal. Uued ja kaasaegsed seadmed rongis tagavad teile mugava reisi.

Maastik pole nii tähelepanuväärne kui Chengdu–Kunmingi marsruut, kuid imetleda tuleb Hiina infrastruktuuri ja ulatuslikke linnapiirkondi. Marsruut annab maapealse vaate Hiina südamikule ja kaunitele maastikele, sealhulgas põllumajanduspiirkondadele.

Soovitatav otserongide sõiduplaan ja hinnad

Selle marsruudi jaoks soovitame teil lahkuge Pekingist enne keskpäeva, et näha parimaid maastikke . Enne keskpäeva väljuvad 15 G-klassi rongid Pekingist kell 06.43-12.00.

hiina uusaasta sõnad

Kiireimad G1, G3, G7, G11 ja G21 rongid, mis väljuvad Pekingist (või G2, G4, G8, G10 ja G22), mis väljuvad Shanghaist, kestavad ühe peatusega Nanjing Southis 4 tundi ja 28 minutit. G1/G2 väljub ideaalsel ajal 09:00, nii et kui soovite kiiret reisi parima maastikuga, on need kaks parimat.

Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Teine klass Esimene klass Äriklass
G1 väljub Pekingist 09:00 13:28 4 h 28 min 553 jüaani
89 USD
933 jüaani
150 USD
1748 jüaani
281 USD
G2 väljub Shanghaist 09:00 13:28 4 h 28 min

'Fuxinghao' kiirrongid Pekingi ja Shanghai vahel

'Fuxinghao' on uusim kiirrongitüüp, mille tippkiirus on 350 km/h. Rongid on varustatud WIFI-ga ja igal istmel on pistikupesa. Alates 21. septembrist 2017 sõidab Pekingi ja Shanghai vahel iga päev seitse paari 'fuxinghao' kiirronge, mis võtavad kahe linna vahel vaid umbes neli ja pool tundi. Need on G1/G2, G3/G4, G5/G6, G7/G8, G9/G10, G13/G14 ja G17/G18.

kesksügisfestivali tervitused
  • Pekingi kohustuslikud vaatamisväärsused: Keelatud linn, Suur müür, Taevatempel
  • Shanghai, mida peab nägema: leping , Yu aed , Jinmao torn
  • Soovitatav ringkäik: 3-päevane essence of Shanghai ja Watertown Tour
  • Ajakava, hinna ja transpordijuhendi leiate Peking-Shanghai kiirrongist.

3. Xi'an Urumqisse – teekond siiditeel suurel kõrbemaastikul

  • Pikkus: 2526 km (1570 miili)
  • Kestus: 30 tundi ca. (1 öö ja 1 päev või 2 ööd ja 1 päev rongis)
  • Hind: 747,5 jüaani (120 USD) teise klassi istme eest
  • Rongi ajakava: 12 normaalkiirusega rongi (väljuvad 01:37-20:28)
  • Lavastused: Kollane jõgi, Jiayuguani kindlus, Gobi kõrb
Taevane järvTaevane järv, Urumqi

Xi'anil on pikk ajalugu, olles esimene Hiina neljast suurest iidsest pealinnast. Seal on palju ajaloolised ehitised ja pärandid . Urumqi on Lääne-Hiina suurim linn värvikas uiguuri etnilise rühma kultuur ja Siiditee kultuur.

See on nii Siiditee teekond kui ka seiklusrännak. See on täis Lääne-Hiina maastikku ja maitsvat toitu teel. Olete Gobi kõrbe kõrbes.

Soovitatav otserongi sõiduplaan ja hind

  • Väljumisjaam: Xi'ani raudteejaam
  • Terminaljaam: Urumqi raudteejaam
Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Kõva iste Kõva magaja Pehme magamiskoht
Z41 11:10 10:36 (järgmisel päeval) 23 h 26 min 268,5 jüaani
45 USD
455,5 jüaani
76 USD
718,5 jüaani
120 USD

4. Dali Lijiangi – kõige lõõgastavam marsruut

  • Pikkus: 159 km (99 miili)
  • Kestus: 2 tundi ca.
  • Hind: 49 jüaani (8 USD) pehme istme eest
  • Rongi ajakava: 2 normaalkiirusega rongi (väljuvad 17:15-19:05)
  • Lavastused: lumised mäed, Erhai järv, sinine taevas ilma õhusaasteta
Lijiangi iidne linnLijiangi iidne linn

Rongist saate näha lumiseid mägesid ja nautida Erhai järve kaunist maastikku. Sinine taevas, rohelised mäed ja selge vesi moodustavad a suurepärane akvarellmaal loodusest . Vaikse muusika kuulamiseks saate kõrvaklapid pähe panna. See on lõõgastav viis puhkuse nautimiseks.

Soovitatav otserongi sõiduplaan ja hind

  • Väljumisjaam: Dali raudteejaam
  • Terminaljaam: Lijiangi raudteejaam
Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Kõva iste Pehme iste Kõva magaja Pehme magamiskoht
K6121 17:15 20:06 2 h 51 min 34 jüaani
5 USD
49 jüaani
8 USD
69,5 jüaani
11 USD
105,5 jüaani
17 USD

5. Hefeist Fuzhousse – Hiina kauneim maastik

  • Pikkus: 808 km (502 miili)
  • Kestus: 4½ tundi ca.
  • Hind: 357 jüaani (57 USD) teise klassi istme eest
  • Rongi ajakava: 14 kiirrongi (väljuvad 08:00-17:23)
  • Lavastused: Jangtse jõgi, ajaloolised mälestusvõlvkäigud, vaated märgaladele
Kollased mäedKollased mäed, Huangshan

See rongimarsruut läbib peamiselt paljusid maalilisi paiku Kagu-Hiinas loodus- ja maastikumaastikud . See läbib ka linnu, kus on kolm maailmapärandi nimistut - Kollased mäed (Huangshani linn), Wuyi mägi (Wuyishani linn) ja Sanqingshani mägi (Shangrao linn). Seega peetakse seda Hiina kõige ilusamaks raudteeliiniks. Mugav keskkond kiirrongis muudab selle ekskursiooni muljetavaldavamaks.

Soovitatav otserongi sõiduplaan ja hind

  • Väljumisjaam: Hefei lõunaraudteejaam
  • Terminaljaam: Fuzhou raudteejaam

Teele jäävates jaamades on palju ilusat loodust; võite ühel neist maha tulla ja oma reisi nautida. Soovitame teil väljuge Huangshan Northis, et avastada suurepäraseid vaateid Kollastele mägedele . Läheduses on näha maalilisi külasid, mis on kuulsad omapärase arhitektuuri ja kevadise maastiku poolest.

G1621 Saabuma Lahkumine Vaatamisväärsused
Hefei lõunaosa - 08:00 Jiuhua mägi
Chaohu ida 08:21 08:23 Chaohu järv
Tongles põhja 08:43 08:46 Tonglingi Jangtse jõe silla park
Jingxian 09:03 09:05 -
Jingde 09:19 09:21 -
Põhja-Yixian 09:38 09:40 Yi maakond
Põhja-Huangshan 09:49 09:53 Kollased mäed
Wuyuan 10:14 10:16 Wuyuani maakond
Shangrao 10:49 10:51 Sanqingshani mäe rahvuspark
Wuyishani põhjaosa 11:13 11:15 Wuyi mägi
Jianou West 11:38 11:40 -
Nanpingi põhjaosa 11:56 11:58 -
Fuzhou 12:35 - Xiapu porilad
  • Soovitatav ringkäik: 4-päevane matkareis Kollastes mägedes

6. Xining Lhasasse – tee taevasse

  • Pikkus: 1956 km (1215 miili)
  • Kestus: 22 tundi ca.
  • Hind: 781 jüaani (126 USD) pehme magamiskoha eest
  • Rongi ajakava: 5 normaalkiirusega rongi (väljuvad 12:27-21:27)
  • Lavastused: lumised mäed, suurepärane vaade järvele, rohumaa
Potala paleePotala palee, Lhasa

See rongimarsruut on populaarne reisijate seas, kes soovivad külastada Tiibetit — maailma katus . see on maailma pikim kõrgmäestiku rongireis , ja maastik on ilus, karm ja peaaegu teispoolne – seda nimetatakse teeks taevasse. Suurem osa sellest marsruudist on üle 4000 meetri ja ulatub mitu korda üle 5000 meetri (16 400 jalga).

Vaata lähemalt Qinghai-Tiibeti Raiwlay

Marsruudi auhind on näha hämmastavalt kaunist maailmaosa, mis oli peaaegu ligipääsmatu. Linnavaadete asemel näete enamasti mahajäetud kõrbes või karjamaadel . Pärast seda, kui rong on Xiningi raudteejaamast umbes 1 tund lahkunud, näete piiritu sinist järve - Qinghai järve. Vapustavad vaated rongi akendest avaldavad teile reisi ajal muljet.

Vaata lähemalt Maastik mööda Qinghai-Tiibeti raudteed

Soovitatav Tiibeti ringreis:

  • 7-päevased Tiibeti reisid rongiga Xiningist
Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Kõva iste Kõva magaja Pehme magamiskoht
Z21 15:21 12:40 (järgmisel päeval) 21 h 19 min 224 jüaani
36 USD
495 jüaani
80 USD
781 jüaani
6 USD

Reisinõuanded selle marsruudi jaoks

Suvi on parim aeg rongiga reisimiseks: Suvel soovitame rongiga sõita, et nautida paremaid maastikke ja näha põlisrahvast väljas ja rongirööbaste ääres telkimas oma jakikarjadega. Aga see on juunist oktoobrini tiibeti rongile on väga raske pileteid hankida . Soovitame broneerida piletid Tiibeti rongidele nii vara kui võimalik .

kuidas ma hiina keeles head uut aastat ütlen

Iga kabiin on varustatud hapnikuga, mis väljub väikestest ventilatsiooniavadest või kui soovite, võite selle sisse hingamiseks sisestada toru.

Kõik välisreisijad peavad taotlema a Tiibetisse sisenemise luba . Vaata täpsemaid nõudeid ja kuidas taotleda Tiibeti load Tiibetis reisimiseks .

Loe lähemalt Tiibeti rongidest .

7. Lhasast Shigatzesse – sõitke rongiga Mount Everesti

  • Pikkus: 253 km (157 miili)
  • Kestus: 3 tundi ca.
  • Hind: 82,5 jüaani (13 USD) pehme istme eest
  • Rongi ajakava: 3 normaalkiirusega rongi (väljuvad 11.07-18.10)
  • Lavastused: Lhasa jõgi, Brahmaputra suur kanjon
Mount EverestMount Everest, Shigatze

See raudtee on Qinghai–Tiibeti raudtee pikendus, mille keskmine kõrgus on 3500 km (2174 miili). See muudab Tiibeti reisimise mugavamaks reisijatele, eriti neile, kes soovivad näha maailma kõrgeimat mäge Mount Everesti.

Rong sõidab läbi Brahmaputra Suure kanjoni, kust avaneb rongi akendest suurepärane vaade Brahmaputra jõele. Raudtee ääres on näha kohalikud põllumehed ja jakid . Ja enamasti oskad sa hinnata a mägede ja niitude platoomaastik .

2 otserongide sõiduplaan ja hinnad

  • Väljumisjaam: Lhasa raudteejaam
  • Terminaljaam: Shigatze raudteejaam
Rong nr. Dep. Arr. Kestus Hind
Kõva iste Kõva magaja Pehme magamiskoht
Z8801 11:07 14:00 2 h 53 min 40,5 jüaani
7 USD
111,5 jüaani
18 USD
169,5 jüaani
27 USD
Z8803 15:05 17:52 2 h 47 min
  • Shigatze, mida peab nägema: Mount Everest, Tashilhunpo klooster
  • Soovitatav ringkäik: 8-päevane Lhasa ja Everesti baaslaagri tuur

Sulle võib meeldida