Fuzhou-Yiwu rongid

Hiina rongipiletite broneerimine Palun vali

Praegu sõidab Fuzhou ja Yiwu vahel 13 paari kiirronge. Reisi kestus kiirrongiga on vaid umbes 3 tundi. Üks tavakiirusega rong sõidab ka Fuzhoust Yiwusse.

Fuzhou-Yiwu kiirrongid

Kiired faktid

  • Kaugus: 522–623 kilomeetrit (324–387 miili)
  • Terminalid: Fuzhou lõunaraudteejaam / Fuzhou raudteejaam, Yiwu raudteejaam
  • Kestus: 3-4½ tundi
  • Peamised peatused: Shangrao, Jinhua

Fuzhou–Yiwu kiirrongide sõiduplaanid

(Värskendatud 24. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D3236 08:24 12:36 4 h 12 min
G1638 12:58 15:43 2 h 45 min
G1640 17:55 20:56 3 h 1 min
G1660 18:49 21:47 2 h 58 min
  • Pane tähele: Eespool loetletud rongid on vaid mõned töötavatest rongidest. Ajakava on ainult teile viitamiseks.
  • Kui soovite ajakohaseid sõiduplaane, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Kiirrongide sõiduplaanid Yiwust Fuzhousse

(Värskendatud 24. aprillil 2020)



Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
D3211 07:47 11:30 3 h 43 min
G1655 11:00 13:58 2 h 58 min
G1637 16:59 20:20 3 h 21 min
G1677 18:30 21:35 3 h 5 min

Fuzhou–Yiwu kiirrongipiletite hinnad

Äriklass Esimene klass Teine klass
819 ¥ (136,5 $) 437 ¥ (73 dollarit) 259,5 ¥ (43 $)

Fuzhou–Yiwu Normal-Speed Train

Kiired faktid

  • Terminalid: Fuzhou raudteejaam, Yiwu raudteejaam

Fuzhou–Yiwu tavakiirusega rongide sõiduplaan

(Värskendatud 24. aprillil 2020)

Rongi number Lahkumine Saabumine Kestus
K526 13:17 00:02 järgmisel päeval 10 h 45 min

Pane tähele: Kui soovite ajakohast sõiduplaani, võite kasutada selle lehe ülaosas olevat otsingutööriista või otsida meie Hiina kõrghetked rongipiletite teenuse kaudu.

Fuzhou–Yiwu tavakiirusega rongipiletite hinnad

Pehme magamiskoht Kõva magaja Kõva iste
276 ¥ (46 dollarit) 183 ¥ (31 dollarit) 113 ¥ (19 dollarit)